Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The Guardian

The Guardian
Savunmasız, çaresiz ve yalnız çocukların koruyucusu Nick Fallin, birbirinden ilginç davalara bakmaya devam ediyor. Polis Alvin’den bir cinayeti çözmek için eski bir müvekkiline ait dosyaları sunmasını ister...

The Guardian


1.Pilot

Nick Fallin, güçlü ve pahalı bir avukatken bir hata ile dünyası alt üst olur. Uyuşturucu yüzünden tutuklanmış ve bu yüzden 1500 saat kamu yararına çalışma cezası almıştır. Bu yüzden Nick, beyaz yakalılar için yapmış olduğu dalavereli işlerin yerine Çocuk Mahkemelerinde avukatlığı yapmaya başlar. Alvin Masterson gözetimi altında Hunter Reed’in hayatına girer. Reed babasının annesini öldürmesine şahit olan bir gençtir. Nick’in babası Burton Fallin’in sahip olduğu Fallin&Associates Hukuk Firmasında ise şirketlerin patronları adına çalışacaktır.
SEZON III

64. Remember
The Guardian, III. sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor…
Savunmasız, çaresiz ve yalnız çocukların koruyucusu Nick Fallin, birbirinden ilginç davalara bakmaya devam ediyor. Polis Alvin’den bir cinayeti çözmek için eski bir müvekkiline ait dosyaları sunmasını ister. Bu arada Nick, babası da şüpheli bulunan, cinsel tacize uğramış bir çocuğa yardım edecektir.


3.Sezon 64.BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25026/the-guardian.html