Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Güzel Bir Gün

Güzel Bir Gün
Bir şehit anası ile dağda oğlunu kaybeden ana ilk kez “Güzel Bir Gün”de biraraya gelecekler. Anaların acısı ne zaman dinecek? Anneler ne istiyor? Olmaz olmaz demeyin! Ev hanımı Nalan Vatanseven tam 113 kilo verdi...

Kanal D’de bugün yepyeni bir sabah programı başlıyor!
GÜZEL BİR GÜN

                        “Güzel Bir Gün”e uyanmaya hazır olun!

Kanal D’de bugün (14 Eylül Pazartesi) sunuculuklarını Tülin Şahin ve Cem Davran’ın yaptıkları “Güzel Bir Gün” adlı yepyeni bir sabah programı başlıyor. Hafta içi her gün, saat 10.30’da ekrana gelecek programda; gündemdeki gelişmeler, aktüel konular, sağlıklı yaşam rehberi, kültür- sanat dünyası, gerçek yaşam öyküleri, özel başarı portreleri, alanının en iyileri, kısaca, hayata dair ne varsa ekrana taşınacak. Konuşulmadık hiçbir şeyin kalmayacağı programda ayrıca, sanat, spor ve cemiyet dünyasının ünlü isimler her gün Cem Davran ve Tülin Şahin’in konuğu olacaklar.

İlk bölümde neler var?

Yapımcılığını Meltem Kayalı’nın üstlendiği programın ilk bölümünde;
bir şehit anası ile dağda oğlunu kaybeden ana ilk kez “Güzel Bir Gün”de biraraya gelecekler. Anaların acısı ne zaman dinecek? Anneler ne istiyor?
Olmaz olmaz demeyin! Ev hanımı Nalan Vatanseven tam 113 kilo verdi.
Zayıflamanın sırları, sağlıklı bir yaşamın koşulları bugün “Güzel Bir Gün”de tartışılacak.
Anasının kuzusu “Nazlı”, Kuzu ailesiyle birlikte stüdyoda. Çocukları olmayan aile mutluluğunu “Nazlı” kuzuda buldu… Ailenin traji komik hikayesi de “Güzel Bir Gün”de…
Eşini döven ve eşi tarafından dövülen erkekler “Güzel Bir Gün”de…
Kitap okumak ve ağaç dikme cezası alan erkekler cezalarını nasıl çekiyorlar? Sığınma evine sığınan Ahmet Ağırdıcı’nın traji komik hikayesi “Güzel Bir Gün”de.
Her gün bir ünlüyle, stüdyoda bilinmeyen yönlerinin konuşulacağı programın ilk konuğu “Yaprak Dökümü” dizisinin sevilen oyuncusu Fahriye Evcen.
Fahriye Evcen’in sürprizi ne? Fahriye Evcen ilişkisiyle ilgili tüm merak edilenlere cevap veriyor. Sakın kaçırmayın!


Sunan: Tülin Şahin ,Cem DavranSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25366/guzel-bir-gun.html