Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ruhat Mengi’yle Her Açıdan

Ruhat Mengi’yle Her Açıdan
Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu ile çocuk tecavüzcüsü Hüseyin Üzmez ceza indiriminden yararlanmalı mı?Ülkede ki her dört gençten birinin işsiz olduğu, memur maaşlarına çok küçük artışların yapıldığı bir dönemde halk yeni zamları karşılayabilecek mi?...

RUHAT MENGİ’YLE HER AÇIDAN

Gazeteci yazar Ruhat Mengi’nin farklı bakış açısı ve cesur sorularıyla ekranların en çok izlenen haber tartışma programı bu hafta yine son günlerin en önemli gündem konularını masaya yatırıyor ve merak ettiğiniz soruların cevabını arıyor.
Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu ile çocuk tecavüzcüsü Hüseyin Üzmez ceza indiriminden yararlanmalı mı?
Ülkede ki her dört gençten birinin işsiz olduğu, memur maaşlarına çok küçük artışların yapıldığı bir dönemde halk yeni zamları karşılayabilecek mi?
Türkiye’nin bu yıl ekonomik krizden çıkması mümkün görünüyor mu?
Melih Gökçek hangi etkiler altında Ankara’da içki yasağı referandumundan vazgeçti?
Kürt açılımı toplumda nasıl bir kutuplaşmaya neden oldu, doğu ve batıdaki insanlar ne hissediyorlar?
DTP, Kürt açılımı henüz gündemdeyken “ önümüzdeki günlerde nasıl bir tarihi direnişe geçeceğimizi dünya görecek” sözüyle ne anlatmak istiyor ?
Atatürk, Hz. Peygamber ve İmamı Azam hangi ortak suçlama ile karşılaştılar? Başkalarının dinini, inancını yargılama hatasına düşenler için İslam dini ve hukuk ne diyor?
Bayramın ilk günü yapılacak programda dini konulara da yer veren Her Açıdan’ın bu haftaki konukları: Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi, Anayasa hukukçusu Prof.Dr Süheyl Batum, HYP Genel Başkanı İlahiyatçı Prof. Dr Yaşar Nuri Öztürk,Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Ekonomi Prof.Dr Osman Altuğ ve Uluslar arası Politika ve Dinler Uzmanı Araştırmacı Yazar Aytunç Altındal olacak.


Ruhat MengiSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25552/ruhat-mengiyle-her-acidan.html