Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bir Şarkısın Sen

Bir Şarkısın Sen
Fındık kurdu Berna yine evlerinizin neşesi oluyor! Karadeniz’in merakla beklenen yıldızı sonunda bulunuyor! Bilge Şen, Ferdi Akarnur, Öykü&Berk, Kubat, Selda Alkor ve Zülfü Livaneli gibi değerli isimler konuk oluyor...

“BİR ŞARKISIN SEN, BAYRAM ÖZEL BÖLÜMÜ İLE GELİYOR!
Fındık kurdu Berna yine evlerinizin neşesi oluyor! Karadeniz’in merakla beklenen yıldızı sonunda bulunuyor! Kısacası “BİR ŞARKISIN SEN” çocukları,
tüm Türkiye’nin bayram sevinci oluyor!

Erol Evgin ve Pınar Altuğ’un sunduğu “BİR ŞARKISIN SEN”,
bayram özel bölümü ile 20 Eylül Pazar akşamı atv’de!
Sakın kaçırmayın!

BİR ŞARKISIN SEN
(Yeni Bölüm)

17. Bölüm

“BİR ŞARKISIN SEN”in bayramın 1. günü yayınlanacak özel bölümüne; Bilge Şen, Ferdi Akarnur, Öykü&Berk, Kubat, Selda Alkor ve Zülfü Livaneli gibi değerli isimler konuk oluyor.

“BİR ŞARKISIN SEN” çocuklarının toplu halde söylediği “Bugün Bayram” adlı Barış Manço şarkısıyla başlayan muhteşem gecede; Mehmet Daş’ın, Öykü ve Berk kardeşlerle “Evlerinin Önü Boyalı Direk” adlı türküde yaptığı düet büyük ilgi görüyor.

Fındık Kurdu Berna’nın söylediği muhteşem kanto “Katina” ile büyük beğeni toplarken; Murat Turan ve Kubat’ın düet parçası “Halkalı Şeker”, izleyenleri keyifli dakikalar yaşatıyor.

Zülfü Livaneli’nin mucize sesli çocuklarla beraber seslendirdiği “Ey Özgürlük” şarkısının ayakta alkışlandığı gecenin bir diğer konuğu ise İtalya’daki dünyaca ünlü çocuk şarkı yarışmasından ödülle dönen, 13 yaşındaki Deniz Ünel oluyor.

Programda ayrıca; “Ankara Rüzgarı”, “Gözlerin”, “Aldırma Gönül”, Zahidem”, “Dar Danesi”, “Karlı Kayın Ormanı” gibi pek çok sevilen şarkı ve türküye yer veriliyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/25556/bir-sarkisin-sen.html