Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sağduyu

Sağduyu
Sağduyu’ya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek konuk oluyor.Türkiye açılımları konuşuyor. Ankara’da ise referandum sesleri var. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Bahçelievler 7. Cadde için referanduma gitmeye karar verdi...

SAĞDUYU

tv8 Ankara Temsilcisi Sedat Yazıcıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Sağduyu’ya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek konuk oluyor.

Türkiye açılımları konuşuyor. Ankara’da ise referandum sesleri var. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Bahçelievler 7. Cadde için referanduma gitmeye karar verdi.

Semt sakinleri “içki” oylaması yüzünden gerildi. Referandum da son durum ne? Futbol dünyasını karıştıran bir başka karar da Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’ndan geldi. Kurul Melih Gökçek’in oğlunun başkan olduğu Ankaraspor’u resmen ligden düşürdü. Peki ama neden?

Sağduyu’da referandumun perde arkası ve Ankaraspor’un son durumu, bayramın birinci günü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile masaya yatırılıyor.

tv8 Ankara Temsilcisi Sedat Yazıcıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Sağduyu 20 Eylül Pazar günü saat 13:15’de tv8’de...


Hazırlayıp-sunan:Sedat YazıcıoğluSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25561/sagduyu.html