Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gülhan’ın Galaksi Rehberi

Gülhan’ın Galaksi Rehberi
Gülhan’ın Galaksi Rehberi bu hafta dünya jet setinin de gözdesi olan Kuzey Afrika’nın egzotik şehri Marakeş’de…


GÜLHAN ŞEN KIZIL ŞEHİR MARAKEŞ’DE…


GÜLHAN’IN GALAKSİ REHBERİ


Ekranların en uçuk kaçık ve eğlenceli gezi programı “Gülhan’ın Galaksi Rehberi”, yeni bölümleriyle tv8 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Gülhan Şen’in hazırlayıp sunduğu programda, seyahat severler için yurtdışındaki en popüler tarihi-turistik noktalar ve yeni alternatif rotalar tanıtılıyor... Yeme içme, eğlence ve alışveriş üzerine yararlı bilgiler, ilginç notlar aktarılıyor...

Gülhan’ın Galaksi Rehberi bu hafta dünya jet setinin de gözdesi olan Kuzey Afrika’nın egzotik şehri Marakeş’de…

Sıra dışı sunumuyla ilgi çeken Gülhan Şen, yılan, maymun, iguana oynatıcıları, falcıları, cambazları, dövmecileri ve şifacıları ile tam bir doğu masalı sahnesini andıran Djemaa El Fna Meydanı’nda dolaşıyor ve tüm bu curcunanın içinde kah zor anlar yaşıyor, kah ortamın eğlencesine kendini kaptırıyor… Programda ayrıca Marakeş’in çarşısını pazarını gezen Gülhan Şen, izleyicilere alışveriş tüyoları veriyor. Konaklama alternatifleri olarak riadları ve kasbahları tanıtıyor... Süslemeleriyle dikkat çeken Bahia Sarayı, Marakeş’in elit semti Palmeraie, Fas folklorünü gözler önüne seren Chez Ali gösterisi ve taht üzerinde taşınan kaftanlı geliniyle geleneksel bir Fas düğünü de programda ekrana gelecek olan konular arasında yer alıyor.
 


Hazırlayıp-sunan: Gülhan ŞenSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25611/gulhanin-galaksi-rehberi.html