Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lost

Lost
Bu bölümde Jack’in geçmişi hakkında birçok gerçek ortaya çıkacak.Kate ormanın orta yerinde kendisini kelepçelenmiş halde bulur yanında Juliet’de vardır...

Lost

III. SEZON

1. A Tale of Two Cities                                                                                                     
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ III. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor.
Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu… Jack, Kate, ve Sawyer “diğerlerinin” mahkumu. Bu bölümde Jack’in geçmişi hakkında birçok gerçek ortaya çıkacak.
SEZON III
15. Left Behind

Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda. Belki de hayatta gerçekten tesadüf diye bir şey yoktur ve tüm bu olanların bir nedeni vardır… Ve elbette bir sonucu…
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ III. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor. Bu bölümde “diğerleri” tahliye işlemlerine başlarlar. Kate’in geçmişi ile ilgili bazı gerçekler gözler önüne serilir. Kate ormanın orta yerinde kendisini kelepçelenmiş halde bulur yanında Juliet’de vardır. Birlikte hayatta kalma mücadelesi verirler.


3.SezonSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25684/lost.html