Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
Dr. Serdar Önal’ın yaptığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ve Medikal Estetik Doktoru Seran Göçer’in birlikte sundukları "Doktorum" programında bugün “Adet Düzensizliği” ve “Uyku Sorunları” konuları ele alınacak...

Doktorum

 
Kanal D’nin moderatörlüğünü Dr. Serdar Önal’ın yaptığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ve Medikal Estetik Doktoru Seran Göçer’in birlikte sundukları “Doktorum” programında bugün “Adet Düzensizliği” ve “Uyku Sorunları” konuları ele alınacak.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Engin Oral, adet düzensizliğinin nedenlerin, kadınlarda yarattığı psikolojik sorunları ve tedavi olunmadığı takdirde hangi sorunlara yol açabileceğini anlatacak.
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Kaynak ise uyku sorunları hakkında bilgiler verecek. Uyuyamadığı için sabaha kadar yatağın içinde sağa sola dönenlere, horlama sorunu yaşayanlara, uykusunda solunumu duranlara ve huzursuz bacak sendromu yaşayanlara tedavi yöntemlerinin sunulacağı programda izleyici sorularına da yanıt verilecek.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/25691/doktorum.html