Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ufuk Turu

Ufuk Turu
Esra Tümen Dinçkök ve Kemal Derviş’in hazırlayıp sunacağı Ufuk Turu’na katılacak, dünya ekonomisinin kriz sonrası dönüşümü, yeni dünya düzeninin inşası ve Türkiye’nin yeni ekonomideki yerini tartışacak....

Ufuk Turu


KEMAL DERVİŞ CNN TÜRK’ TEKemal Derviş’in her ay Esra Tümen Dinçkök ile ayda bir kez yapacağı programın ilki 30 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de CNN TÜRK’te başlıyor.

Esra Tümen Dinçkök ve Kemal Derviş’in hazırlayıp sunacağı Ufuk Turu’na katılacak, dünya ekonomisinin kriz sonrası dönüşümü, yeni dünya düzeninin inşası ve Türkiye’nin yeni ekonomideki yerini tartışacak.

30 Eylül Çarşamba günü ilk programda Derviş, İstanbul’da yapılacak IMF-Dünya Bankası Toplantıları’nda alınacak kararları tartışmak üzere 8 Ekim Çarşamba günü de alınan sonuçları değerlendirmek için CNN TÜRK ekranında olacak.

IMF-Dünya Bankası Toplantıları’nda tartışılacak ana konular arasında yeralan güç kayması, Asya’nın dünya ekonomi yönetimindeki ağırlığının artırılması ilk iki yayında ele alınacak. Krizin sıcak döneminin ardından alınan tedbirler, doların geleceği ve  G-8’lerin krizden gerileyerek çıkmasının yarattığı etkiler de Ufuk Turu’nda masaya yatırılacak.

Ufuk Turu saat 20.00’de CNN TÜRK’te...


Hazırlayıp-sunan:Esra Tümen Dinçkök , Kemal DervişSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25894/ufuk-turu.html