Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Deniz Yıldızı

Deniz Yıldızı
“Gerçek mi cesaret mi” oyununda Deniz’in Melih’le gitmesi evdekileri meraklandırmıştır. Bu sırada eve gelen Bahri, Deniz’in Melih’le birlikte gittiğini öğrenir ve çok sinirlenir...

                                        YENİ-28. Bölüm
DENİZ YILDIZI
“Gerçek mi cesaret mi” oyununda Deniz’in Melih’le gitmesi evdekileri meraklandırmıştır. Bu sırada eve gelen Bahri, Deniz’in Melih’le birlikte gittiğini öğrenir ve çok sinirlenir. Daha önce kendisinden habersiz evden çıkmaması konusunda Deniz’i uyaran Bahri’nin tepkisi bu defa nasıl olacaktır?
Pelin’le birlikte alışverişe gidecek olan Banu’nun tek kuruşu yoktur. Para sorununu nasıl çözeceğini düşünürken İkbal’in çantasında gördüğü paralar Banu’nun aklına yeni bir hırsızlık fikrini getirir.
Sabiha, Banu’nun üniversite hazırlık kitaplarını artık işe yaramadıkları düşüncesiyle komşusuna verir. Ancak kitapların arasında Banu’nun dershaneye vermesi gereken burs belgesi de vardır. Celal, Berna’dan kendini affetmesini ve kendisine bir şans daha vermesini ister Celal, Berna’nın gönlünü almak için sürpriz bir akşam yemeği planlamaktadır.
Mert, “gerçek mi cesaret mi” oyunundan sonra Deniz’le baş başa kalan Melih’e öfkelidir. Basketbol sahasında karşılaşan Melih ve Mert arasındaki tartışma kısa sürede amansız bir maça dönüşür. Bu maç hangi tatsız sürprize gebe olacaktır?


Yapım : Focus
Yönetmenler: Gürsel ATEŞ, Gülsen ERİŞDİ, Altan YÜCEL
Oyuncular :Güneş Emir- Deniz ,Serhat Nalbantoğlu- Bahri Atabay,Meltem Baytok- İkbal Atabay,Başak Akbay- Pelin Atabay,Tuan Tunalı- Özgür Atabay,Koray Erkök- Mert Demirhan,Emre İğdemir- Ozan Sezginer  Yeni BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/25923/deniz-yildizi.html