Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Güzel Haberler

Güzel Haberler
Müjde Ar ile güzel haberlerin ilk bölümü Pazar akşamı yeniden ekranda. Müjde Ar, Önder Açıkbaş ile birlikte konukları Müjdat Gezen, Hakan Yılmaz, Mehmet Ali Alabora ve Derya Baykal’ı ağırlıyor, onlarla birlikte gündemdeki güzel haberleri konu alan eğlenceli mini yarışmalar yapıyor..

 
 “GÜZEL HABERLER”
Müjde Ar ile Güzel Haberler
İlk Bölümüyle Yeniden Ekranda

Müjde Ar ile güzel haberlerin ilk bölümü Pazar akşamı yeniden ekranda. Müjde Ar, Önder Açıkbaş ile birlikte konukları Müjdat Gezen, Hakan Yılmaz, Mehmet Ali Alabora ve Derya Baykal’ı ağırlıyor, onlarla birlikte gündemdeki güzel haberleri konu alan eğlenceli mini yarışmalar yapıyor.

Gündemi “farklı” yorumlayan programda haftanın en dikkat çekici haberlerini Müjde Ar ve Önder Açıkbaş dört konuğuyla birlikte değerlendiriyor. Program konukları Önder Açıkbaş’ın okuduğu haftanın ilginç haberlerinin sonucunu tahmin ettikleri eğlenceli bir de yarışmaya katılıyor. Eğlenceli oyunların yer aldığı programda Müjde Ar ve Önder Açıkbaş’ın süzgecinden haftanın olayları ekrana geliyor.

“Bunu kim dedi?”, “Sonra ne oldu?”, “Bu adam ne yapıyor?”, “Başlık karıştırma” ve ‘haberlerden şarkı söyle’ oyunu programın neşesi oluyor. “Mürekkep lekesi (Rorschach) testi“nde ise yarışmacılar benzetiyor, Müjde Ar teşhis koyuyor.

İlk programda Müjde Ar yine yapacağını yapıyor, sözleriyle bu yıl da çok konuşulacağa benziyor. Müjde Ar, Sezen Aksu’nun başbakanı aramasını ‘Ti’ye alıyor, hafta boyu süren dizilerin şifrelenmesi tartışmasına çözüm üretiyor. Ar; ‘Öpüşme ve Sevişme bakanlığı kurulsun başınada beni getirsinler.’ diyor.  Programda konu edilen güzel haberlere örnek olarak Rizelilerin yürüyen merdivenle imtihanı, Akatlar’da p-muhtıra  vakası, istihbaratçı sevgilinin intikamını sayabiliriz.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/26063/guzel-haberler.html