Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kapalı Çarşı

Kapalı Çarşı
Cemal’le Diyar’ın küçük bir tartışma gibi başlayan kavgası büyür. Diyar’ın çekip gitme ihtimali, belli etmek istemese de Cemal’in ödünü koparmaktadır ve bu endişesi boşa değildir...


Cemal’in başı dertte!

Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı,
Nejat İşler, Olgun Şimşek,  Aslı Tandoğan, Mert Fırat, Selen Seyven ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştığı “KAPALIÇARŞI” yepyeni bölümü ile 19 Ekim Pazartesi akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!


KAPALIÇARŞI
(Yeni Bölüm)

4.Bölüm Özeti:

Cemal’le Diyar’ın küçük bir tartışma gibi başlayan kavgası büyür. Diyar’ın çekip gitme ihtimali, belli etmek istemese de Cemal’in ödünü koparmaktadır ve bu endişesi boşa değildir. Çünkü Timur bu defa, belki de Diyar’ın hayatı boyunca hayalini kurduğu cazip bir teklifle karşısına çıkar. Üstelik sadece iş teklifi değil, farklı yollardan da gönlünü kazanmaya çalışmaktadır.
Hereke’de ise Osman’ın durumu kötüdür. Diyar’ın peşini bırakmaya hiç niyeti olmayan Mustafa, aileyi köşeye sıkıştırır ve Osman içinde bulunduğu baskıya daha fazla dayanamaz.
Timur’un, Cemal’in işine taş koymaya çalıştığını duyan Ziya beklenmedik bir tavır gösterir. Nimet’i de Timur’u da şaşırtan davranışı, çok daha büyük olaylara yol açacaktır.

Bu arada Zeze’deki huzursuzluğu başka şeylere yorarlar ama küçük kızın etrafındaki tehlikeyi kimse fark edemez. Ta ki Zeze’nin eski bir alışkanlığı ortaya çıkıncaya kadar. Sonunda Diyar, Zeze’yi konuşturmayı başarır. Ama bunun hiç de öyle altından kalkılacak bir iş olmadığı çabucak anlaşılır. Şimdi Cemal’in başı büyük derttedir.
 


Yeni Bölüm

Yapım            : TMC
Yapımcı        : Erol Avcı
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu- Neşe Şen
Yönetmen        : Yasin Uslu
Müzik            : Orient Express
Oyuncular        : Nejat İşler (Cemal), Olgun Şimşek (Mahmut), Aslı Tandoğan (Diyar), Mert Fırat (Arda), Erkan Can (Ziya), Selen Seyven (Yasemin), Nergis Çorakçı (Nimet), Onur Bayraktar (Timur), Haldun Boysan (Celep Osman), Ayşe Selen (Macide), Tolga Tekin (Mustafa), Begüm Akkaya (Dilek), Serena Yapaöz (Zeze), Rafi Emeksiz (Garbis Usta), Deniz Gürzumar (Çaycı Gıyabettin)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/26684/kapali-carsi.html