Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Karadeniz Show

Karadeniz Show
Karadeniz türkülerinin doyasıya söylendiği programa bugün Türkü, Onay Şahin ve Erol Güvendi konuk oluyor. Kolbastı ve horon oyunlarıyla izleyicileri hop oturtup hop kaldıran Karadeniz Show, ekran başındakilere keyifli bir akşam sunuyor...

TÜRKÜLERLE KOLBASTILARLA KARADENİZ SHOW ÇOK FARKLI

Karadeniz müziğinin kıpır kıpır seslerinden Sinan Yılmaz’ın sunduğu Karadeniz Show sevenleriyle Kanal 7 ekranlarında buluşuyor. Sempatik sunucu Sinan Yılmaz’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen, Karadeniz’in dalgaları kadar coşkulu olan programda kolbastı dansı doyasıya oynanıyor. Programa bugün türkülerine sesiyle renk katan Türkü konuk oluyor. Karadeniz müziğinin sevilen seslerinden Onay Şahin ve Erol Güvendi’nin katılımıyla gerçekleşecek olan program, ekran başındakilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Ekranların en hareketli şov programı Karadeniz Show’da yine eğlence tavana vuruyor. Karadeniz türkülerinin doyasıya söylendiği programa bugün Türkü,  Onay Şahin ve Erol Güvendi konuk oluyor. Kolbastı ve horon oyunlarıyla izleyicileri hop oturtup hop kaldıran Karadeniz Show, ekran başındakilere keyifli bir akşam sunuyor. Birbirinden değerli konukların katıldığı programda keyifli sohbetler eşliğinde Karadeniz’in en popüler türküleri okunuyor. Ünü dünyaya ulaşan Karadeniz kültürü Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show hayranlarına aktarılıyor. Kısacası programda Sinan Yılmaz’la tam bir Karadeniz fırtınası esiyor.

Karadeniz’e dair ne varsa bu programda yer alıyor. Canlı yayınla Karadeniz Show 23:15’te Kanal 7 ekranlarında


Sunan:Sinan YılmazSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/26701/karadeniz-show.html