Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Unutulmaz

Unutulmaz
Harun’un kalbinde şimdi mevsim kış… Nefret Eda’nın aşkıyla yanan kalbini buza çevirmiş… Tüm bunları hissederken, o yine de Eda’nın yanında…

Unutulmaz”dan Unutulmaz bir bölüm daha!

Melda, içindeki şüpheyi dindirebilecek mi?
Harun, düşmanının kim olduğunu bu kez öğrenecek mi?
Tolga, bulaştığı pis işten nasıl kurtulacak?

Unutulmaz
(Yeni Bölüm)

16. Bölüm Özeti:

Harun’un kalbinde şimdi mevsim kış… Nefret Eda’nın aşkıyla yanan kalbini buza çevirmiş… Tüm bunları hissederken, o yine de Eda’nın yanında… Melda, Eda’ya gazete haberinin hesabını sorarken Harun bu kez gerçeği söyleyebilecek mi?

İki aşık birbirine hem çok yakın hem çok uzak… Bir yanda Melda’nın kuşkuları onları köşeye sıkıştırırken, diğer yanda aşkları engel tanımadan büyüyor...  Harun  haberi yapan gazetecinin peşinde. Düşmanını bu kez öğrenebilecek mi?  

Melda işin peşini bırakmak niyetinde değil… Kızkardeşi ve sevdiği adamın arasındakileri öğrenmek için şimdi bir başkasının karşısında hesap soruyor… Harun düşmanının bildiği başka bir sırla daha sarsılacak. Düşman sandığından daha da yakın!

Eda için hayat gittikçe daha da zorlaşıyor… İş bulmak ve okuluna devam etmek zorunda. Evinden uzakta şimdi yapayalnız… En çok özlediği insan ona kollarını açacak mı? Güvenerek Seval’e söylediği sırrının ona nelere mal olacağının farkında değil… Tolga bulaştığı pis işten kurtulmanın bedelini ağır ödüyor…

Saadet kendi sürgününde…  Bir klinikte her geçen gün biraz daha unuttuğu hatıralarıyla baş başa… Cemil ödeyemediği borçların baskısı altında… Diğer yanda çocuklarının mutsuzluğu… Her şeye rağmen mücadeleye devam ediyor. Kerem romantik bir sürprizin peşindeyken hayatının en büyük hatasını yapıyor! Değer verdiği iki insandan birini kaybedecek… Gözde mi, yoksa Burcu mu?

Melda içindeki şüphelerden kurtulmanın yolunu, Harun ve Eda’yı onlar için çok özel bir yerde yan yana getirmekte buluyor. Harun artık yalanlara son vermek isterken onu bu kararından kim vazgeçirecek?


Yeni Bölüm

Yapım   : Stil Medya
Yapımcı  : Ahmet Bayram
Yönetmen  : Ersoy Güler
Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular  :Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal) Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/26748/unutulmaz.html