Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Pürdikkat

Pürdikkat
Günlük hayatta her zaman dikkatli misiniz? Etrafınızda gördüğünüz, duyduğunuz önemli önemsiz her şeyi hatırlar mısınız? O zaman tv8’in yeni programı PÜRDİKKAT tam size göre!..

Ekranların Sempatik Sunucusu Gülhan Şen’in Sunumuyla tv8’de Yepyeni Bir Yarışma Programı Başlıyor…
PÜRDİKKAT
 

tv8 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor: PÜRDİKKAT

Yapımcılığını Alper Mestçi’nin sunuculuğunu ekranların sempatik sunucularından Gülhan Şen’in üstlendiği program 4 Ekim Pazar gününden itibaren tv8 ekranlarında olacak.

Günlük hayatta her zaman dikkatli misiniz? Etrafınızda gördüğünüz, duyduğunuz önemli önemsiz her şeyi hatırlar mısınız? O zaman tv8’in yeni programı PÜRDİKKAT tam size göre!

Kılıktan kılığa giren oyuncular her hafta sokaktaki vatandaşa ilginç anlar yaşatıyor, hafızası güçlü olan herkes altın kazanıyor! Başından geçen olayı, oyuncularla aralarında geçen diyalogları tüm detaylarıyla hatırlayan yarışmacılar 5 sorunun sonunda 5’i bir yerde altın ödülünü alıyor.

Tabii işin en eğlenceli yanı, çekimlerin gizli kamerayla yapılması ve yarışmacıların bir oyunun içinde olduğunu bilmemesi, soruların oyuncuların doğaçlama şakalarına göre şekillenmesi… Kısacası PÜRDİKKAT bilginizi değil, günlük hayattaki dikkatinizi sınayarak kazandırıyor!

Pürdikkat 25 Ekim Pazar günü  20:00’de tv8’de…


Sunan:Gülhan ŞenSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/26909/purdikkat.html