Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Madmen

Madmen
Mesailerinin çok üstünde çalıştırılan Sterling Cooper metin yazarları, can sıkıntısıyla mücadele etmekte zorlanır. Joan ve Greg parti verirken, Roger da kendi partisini ağırlamakla meşguldür. Sally büyük babasıyla uyuşmazlık yaşar...

  “Madmen

Gerçeğin Nasıl Satılabileceğini Anlatan

Kıştırtıcı  Bir Dram

3. Sezon

Yeni Bölümler Her Pazartesi 22:15

“Yeni dizilerin en iyisi” Newsweek

“Sarsıcı ve seksi” TV Guide

“Sinema filmi kadar sofistike...” People

“Her yönden muhteşem” The New Yorker

“Bu sezon izleyeceğimiz en iyi drama” Time

“Espri yapmadan güldürüyor” Entertainment Weekly

“Sezonun en güzel senaryosu” The Wall Street Journal
 

3. SEZON 3. BÖLÜM’DE NELER OLDU?
 

Benim Eski Kentucky Evim

Mesailerinin çok üstünde çalıştırılan Sterling Cooper metin yazarları, can sıkıntısıyla mücadele etmekte zorlanır. Joan ve Greg parti verirken, Roger da kendi partisini ağırlamakla meşguldür. Sally büyük babasıyla uyuşmazlık yaşar. 

Ann-Margeret’ı taklit eden biri Patio Cola’nın tanıtımı için seçmelere katılır. Harry gereksiz yere seçmelere katılan kadından gösterisini tekrarlamasını isteyinde Peggy’nin öfkesiyle karşılaşır. Ken ve Pete, Peggy, Smitty ve Paul’e Bacardi Rom işi için yeni konsept oluşturmaları gerektiğini bildirir. Onlar bütün hafta sonu bu iş için çalışmak zorunda kalırken, Ken, Pete ve Harry de Roger ve Jane’in verdiği kulüp partisine katılır.  

Jane ofiste Joan’le karşılaşır. Joan’e, “Seni görmek ne güzel” der ve “kızlardan birinin” şöförüne eşlik etmesini ister. Bu sırada Peggy’nin yeni orta yaşlı sekreteri Olive, onun ihtiyacını karşılamaya çalışır ancak başarısız olur. 

Peggy, Paul ve Smitty, hafta sonunda Bacardi kampanyası için fikir bulmakta zorlanmaktadır. İlham alabilmek için romdan tadarlar ancak erkekler içkidense marihuananın yaratıcılıklarını daha fazla arttıracağı sonucuna varır... 


3.Sezon 3.BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/26919/madmen.html