Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sınav Günlüğü

Sınav Günlüğü
Üç yıldır 150’yi aşkın program ve milyonların tıkladığı internet sitesiyle, en güvenilir rehberiniz “Sınav Günlüğü”, yeni dönemde de, eğitimle ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap veriyor...

SINAV GÜNLÜĞÜ

Lider Eğitim programı  “Sınav Günlüğü”, yeni dönemde yine dopdolu…

yine iddialı…

Üç yıldır 150’yi aşkın program ve milyonların tıkladığı internet sitesiyle, en güvenilir rehberiniz “Sınav Günlüğü”, yeni dönemde de, eğitimle ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap veriyor. 

Türk Televizyonlarında bir ilk! Sınav Günlüğü  “ Eğitim seferberliği”  başlıyor…

“Sınav Provası”… Türkiye çapında, her hafta yapılacak SBS ve Üniversite Deneme sınavlarıyla seviyenizi belirleme fırsatı…

Sınav Günlüğü program yapımcısı ve sunucusu Alev Nallar’ın oluşturduğu proje ile uzman isimlerce hazırlanan “SBS ve Üniversite Deneme Sınavları”na İsteyen herkes program danışman sitesi  “www.gelecekbenim.com”dan katılabilecektir.

Bu sınavlarla adaylar; gerçek seviyelerini tespit edecekler, eksiklerini belirleyip çalışma planlarında revize yapma fırsatı yakalayacaklar ve sınav heyecanlarını kontrol altına alabileceklerdir. Ayrıca sınav sonuçları ve oluşacak sıralamalar da elle tutulur rehberlik verileri oluşturacaktır. Bu veriler program canlı yayınlarında da paylaşılacaktır.

“Sınav Günlüğü” Deneme Sınavları ile paralel yürütülecek olan, kişilik, ilgi ve yetenek testleri de, adayların kafa karışıklıklarını giderip, doğru tercihler yapmaları için rehberlik yapacaktır.

Konuyla ilgili tüm detaylar “Sınav Günlüğü” yeni yayın dönemi ilk programında izleyiciyle paylaşılacaktır. 

Sınav Günlüğü’nde ;

    * Sınavlarla ilgili son gelişmeler,
    * Başarı formülleri,
    * Hiçbir yerde bulamayacağınız sayısal sonuçlar ve değerlendirmeler…
    * Bölümlerle ilgili tüm merak edilenler,
    * Doğru tercihin püf noktaları,
    * Geleceğin meslekleri,
    * İşsiz kalmamak için Üniversite yıllarında yapılması gerekenler,
    * Kariyer Planlaması ile ilgili önemli detaylar,
    * Gençlerin yakından takip ettiği ünlü isimlerle eğitim hayatlarına dair çok özel
    * Röportajlar ve eğlenceli gençlik haberleri yer alacak ve izleyicinin merak ettiği tüm sorular, canlı yayında en yetkili ağızlarca cevaplanacaktır.

Hayata doğru hazırlanmak ve doğru tercihler yapmak için Alev Nallar’ın hazırlayıp sunduğu “ Sınav Günlüğü” 25 Ekimden itibaren her Pazar 11.10’da CNN Türk ekranında… 


Hazırlayıp-sunan:Alev NallarSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/26925/sinav-gunlugu.html