Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doğan Cüceloğlu İle İnsan İnsana

Doğan Cüceloğlu İle İnsan İnsana
Doğan Cüceloğlu ve yazar Ali Saydam, “İnsan bir kıymet midir, kaynak mıdır?”, baba olmak, kuşak çatışması, ilişki ve iletişim arasındaki farklar konuları üzerine konuşuyor...


DOĞAN CÜCELOĞLU İLE İNSAN İNSANA

Yaşamımızı  oluşturan bütün ilişkiler ve arkadaşlık, evlilik, anne-babalık, öz güven, yaşam başarısı, değerler, mutluluk, sorumluluk, sınırlar, öfke, iletişim, kişisel gelişim gibi hayata dair tüm konular Doğan Cüceloğlu ile İnsan İnsana programında. 

Psikoloji ve iletişim alanının ülkemizdeki en önemli yazar isimlerinden, Doğan Cüceloğlu; stüdyoda gençler ve konukları ile İnsan İnsana, coşku dolu bir yaşam keşfine çıkıyor ve izleyicileri de bu keşfe davet ediyor.

Çevremizde her gün gördüğümüz ama çoğu zaman dikkat bile etmediğimiz birçok ayrıntı, bizlere verdikleri mesajlarla bu programda ele alınıyor ve yaşanan sorunlar için cevaplar aranıyor.

Doğan Cüceloğlu’nun bu haftaki konuğu ülkemizin halkla ilişkiler alanındaki en önemli isimlerinden, iletişim danışmanı, yazar Ali Saydam. Doğan Cüceloğlu ve Saydam, “İnsan bir kıymet midir, kaynak mıdır?”,  baba olmak, kuşak çatışması, ilişki ve iletişim arasındaki farklar konuları üzerine konuşuyor. 

Doğan Cüceloğlu İle İnsan İnsana 25 Ekim Pazar günü saat 10:50’de tv8’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/26926/dogan-cuceloglu-ile-insan-insana.html