Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > October Road

October Road
Babasının Noel kutlamalarını evde yapmak istememesi Nick’i şaşırtır ve sebebini öğrenmek ister. Phil yine ailesi gelince mimar rolü oynayacaktır ve bu kız arkadaşını rahatsız eder...

October Road

Ünlü yazar Nick Garret (Bryan Greenberg), yeniden ilham bulmak için October Road’a dönüyor… Bundan tam on yıl önce en yakın dostuna, sevgilisine ve ailesine sırt çevirip kendini bulmak için Avrupa’ya gitmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Şimdilerde Nick, New York City yazar çevresinde tanınan bir yüz. Artık yazmakta zorlanan Nick, kaybettiği ilhamı bulmak için en çok sevilen romanındaki karakterlerin yani akrabaları ve arkadaşlarının yaşadığı October Road’a döner. Onlarla yüzleşmenin ve uzun yılların üstünü örttüğü ilişkileri yeniden canlandırmanın zamanı gelmiştir.

II. SEZON 

5.Deck The Howls

Kaybettiği ilhamı geçmişinde arayan ünlü yazar Nick Garret’ın October Road ‘daki maceraları  II. Sezonu ile TNT’de devam ediyor.

Babasının Noel kutlamalarını  evde yapmak istememesi Nick’i şaşırtır ve sebebini öğrenmek ister. Phil yine ailesi gelince mimar rolü oynayacaktır ve bu kız arkadaşını rahatsız eder. Janet’in verdiği özel hediye Eddie için biraz ürkütücü olur. Birbirinden uzaklaşmış olan Owen ve Alison için değişik bir durum ortaya çıkar.


2.Sezon 5.BölümSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/26928/october-road.html