Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Telefutbol

Telefutbol
Kral Tanju’nun, Eski Milli futbolcu Oktay Derelioğlu’nun, Saffet Akbaş, Semih Yuvakuran, Sercan Görgülü, Elvir Boliç, Saffet Sancaklı, Pierre Van Hooıjdonk, Baliç gibi birçok dev ismin aralarında bulunduğu futbolculardan alınan derbi yorumları, ilk kez Telefutbol’da Cine 5 ekranlarında...

Dünya derbisi tüm ayrıntıları ile

Telefutbol” da 

Devlerin Maçı, Devlerin Yorumlarıyla

CİNE 5 ekranlarında!

Şampiyonluk yarışının iyiden iyiye kızıştığı Süper Lig’in nabzını tutan spor programı  “Telefutbol” yine gündemi belirleyecek. Erhan Köknar’ın hazırlayıp sunduğu Osman Tanburacı, ve Sanlı Sarıalioğlu ve Haldun Domaç’ın yorumlarıyla katıldığı programda Fenerbahçe- Galatasaray derbisi masaya yatırılıyor.

Kral Tanju’nun, Eski Milli futbolcu Oktay Derelioğlu’nun, Saffet Akbaş, Semih Yuvakuran, Sercan Görgülü, Elvir Boliç, Saffet Sancaklı,  Pierre Van Hooıjdonk, Baliç gibi birçok dev ismin aralarında bulunduğu futbolculardan alınan derbi yorumları, ilk kez Telefutbol’da Cine 5 ekranlarında.

Kral Tanju “ iyi olan kazansın” derken, Oktay Derelioğlu “ Benim favorim Fenerbahçe” diyerek daha net konuşmayı tercih etti. Saffet Sancaklı ise “Önce centilmenlik olsun. Bana öyle geliyor ki bu maçta iki tarafta kaybetmek istemeyecek. Galatasaray kaybederse puan kaybı çok olacak. Fener kaybederse G.saray lider olacak. Benim içimden sanki bir gollü beraberlik geçiyor” diyerek yorumladı.

 

Dünyada 300 milyon kişinin izleyeceği eşsiz derbinin kalitesi, teknik ve taktik anlayışı, kırılma noktaları, teknik direktörler Daum ve Rijkaard’ın performansları, maça damga vuran oyuncular, seyircinin performansı masaya yatırılacak. Stat atmosferi, sıcak röportajlarla renklenecek programda izleyicilerden gelecek sorular da yanıtlanacak.


Hazırlayıp-sunan:Erhan KöknarSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/26929/telefutbol.html