Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Taklitçi

Taklitçi
Taklit sanatının Türkiye’deki ustası, ünlü showman Ercan Akışık’ın koçluğunda taklit yeteneklerini geliştiren katılımcılar, bu hafta yayınlanacak bölümde de usta sanatçıyla birlikte ortak performans göstermenin hazzını yaşadılar...

Amatör Göstericiler, Müzik, Spor ve Siyaset Dünyasının

Ünlü  İsimlerini Taklit Ediyorlar…
 

TAKLİTÇİ

Medya dünyasına kazandırdığı özgün, komik, eğlenceli komedi- show programları ve starlarıyla dikkat çeken tv8, Yeni Yayın Dönemi’nde yine büyük beğeniyle izlenecek ve milyonların sevgilisi olacak bir programı izleyicileriyle buluşturuyor: TAKLİTÇİ

Yıllardır yaptığı taklitlerle herkesi kendisine hayran bırakan ünlü showman Ercan Akışık programda her hafta ünlülerin benzerlerini ve taklit yetenekleri olan amatör göstericileri, gösteri yapmak isteyen seyircileri konuk ediyor. 
 
Taklit sanatının Türkiye’deki ustası, ünlü showman Ercan Akışık’ın koçluğunda taklit yeteneklerini geliştiren katılımcılar, bu hafta yayınlanacak bölümde de usta sanatçıyla birlikte ortak performans göstermenin hazzını yaşadılar.

Türkiye’nin dört bir yanından programa katılan amatör göstericiler, müzik, spor ve siyaset dünyasının ünlü isimlerin taklit ediyorlar.

 Ercan Akışık’la Taklitçi 6 Kasım Cuma 20:15’de tv8’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/27310/taklitci.html