Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Serdem’le Her Dem

Serdem’le Her Dem
Yaşamın her anının doyasıya paylaşıldığı Serdem’le Her Dem’de aradığı işi bulamayanlara, çalıştıracak eleman arayanlara Serdem Coşkun köprü oluyor. Programa bugün halk müziğinin sevilen isimlerinden Zuhal ve ilahileri ve halk müziği ezgileriyle Ali Ercan konuk oluyor...

SERDEM’LE HER DEM
 
SERDEM COŞKUN HAFTA SONLARINIZA
RENK KATIYOR
 
Hafta sonlarının sevilen programı Serdem’le Her Dem hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Yaşamın her anının doyasıya paylaşıldığı Serdem’le Her Dem’de aradığı işi bulamayanlara, çalıştıracak eleman arayanlara Serdem Coşkun köprü oluyor. Programa bugün halk müziğinin sevilen isimlerinden Zuhal ve ilahileri ve halk müziği ezgileriyle Ali Ercan konuk oluyor.
 
Serdem Coşkun’un sunduğu Serdem’le Her Dem her hafta sonu birbirinden değerli konuklarla birbirinden güzel şarkılarla yorucu haftanın stresini üzerinizden alıyor. Programa bugün halk müziği sanatçısı Zuhal konuk oluyor. Sevilen türkülerin söyleneceği programda izleyenler keyif dolu anlar yaşayacak. Güzel ilahileriyle programa renk katacak Ali Ercan ekran başındakilere manevi hava yaşatacak. Serdem’le Her Dem’de en güzel, en duygulu şarkılar doyasıya söylenecek. Programda konuklarla yapılacak sımsıcak sohbetler ekrana gelecek.
 
Serdem’le Her Dem’de iş bulamayanlar, işinden memnun olmayanlar seslerini duyuracaklar. Serdem Coşkun iş arayanlarla eleman arayanlar arasında köprü olacak. Aradığı elemanı bir türlü bulamayan işverenler Serdem’le Her Dem’de umut arayacaklar. Sanatçı konukların geçmişte hangi işlerde çalıştıklarını paylaştıkları, iş hayatı boyunca yaşadıkları zorlukları anlattıkları programda krizin belini büktüğü işsizler umutlarını Serdem Coşkun’la tazeleyecek.
 
Canlı yayınla ekrana gelen Serdem’le Her Dem Cumartesi ve Pazar 14: 30’da Kanal 7 ekranlarında.
 


Sunan:Serdem CoşkunSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/27363/serdemle-her-dem.html