Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 1408

1408
Mike Enslin, doğaüstü olaylar üzerine kitaplar yazan başarılı bir yazardır. Yine doğaüstü olaylara odaklanan son kitabı için araştırma yaparken Dolphin Oteli’nin 1408 numaralı odasında bir takım gizemli olayların olduğunu keşfeder...

TV’DE İLK KEZ…

1408

Mike Enslin, doğaüstü  olaylar üzerine kitaplar yazan başarılı bir yazardır. Yine doğaüstü olaylara odaklanan son kitabı için araştırma yaparken Dolphin Oteli’nin 1408 numaralı odasında bir takım gizemli olayların olduğunu keşfeder.

Geçmişte kitapları için yaptığı çalışmalardan elde ettiği bilgilerden, 1408’in önemli bir mit olduğunu anlayacaktır. Otel yöneticisi Mr. Olin’in de olaylara karışması ile herşey ürkütücü bir boyuta varır. 1408’in korkutucu geçmişini çözmeye çalışmak, hiç de kolay olmayacaktır.

Stephen King’in 1408 isimli kısa öyküsünden uyarlanarak beyazperdeye aktarılan film, John Cusack ve Samuel L. Jackson gibi güçlü isimleri barındırıyor. 


Yönetmen      : Mikael Hafström
Oyuncular      : John Cusack, Samuel L. Jackson, Mary McCormack, Jasmine Jessica Anthony, Kim Thomson, Andrew Lee Potts, Walter Lewis
Yapım     : 2007 ABD, Gerilim - KorkuSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/27382/1408.html