Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > %100 Futbol

%100 Futbol
Turkcell Süper Lig’in 12. haftasında lig ikincisi Galatasaray, Diyarbakır deplasmanında 3 puan arayacak. Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, karşılaşmayı sıcağı sıcağı canlı yayında değerlendirecek.Ayrıca programda futbol ve teknik adamlar ile yapılan özel röportajlar ve staddaki son gelişmeler de canlı bağlantılarla aktarılacak...

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile

 “%100 Futbol

Diyarbakırspor - Galatasaray Maçının Analizi

Pazar 21:50 –Canlı-

Turkcell Süper Lig’in 12. haftasında lig ikincisi Galatasaray, Diyarbakır deplasmanında 3 puan arayacak. Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, karşılaşmayı sıcağı sıcağı canlı yayında değerlendirecek. 

Lider Fenerbahçe ile arasındaki puan farkını üçü düşüren Galatasaray, günlerdir oynanıp oynanmayacağı yılan hikayesine dönen Diyarbakırspor karşılaşmasına çıkacak. Sarı kırmızılı takım için zirveden kopmamak, Diyarbakırspor için ise sıkıntılı günleri atlatmak için önem taşıyan maç merakla bekleniyor. 

Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen maçın hemen ardından, sonuçları belirleyen etkenleri, takımların oyun planlarını, dikkat çekenleri, hayal kırıklığı yaratanları programda tartışacak, karşılaşmanın özet görüntüleri eşliğinde teknik ve takdik analizi yapılacak. 

Ayrıca programda futbol ve teknik adamlar ile yapılan özel röportajlar ve staddaki son gelişmeler de canlı bağlantılarla aktarılacak.   
 


Rıdvan Dilmen ve Güntekin OnaySite linki: http://www.yayinakisi.com/program/27395/100-futbol.html