Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 3-2-1 Pişir

3-2-1 Pişir
İşinde başarılı iki usta aşçı, kendilerine yamaklık yapan yarışmacıların getirdikleri 10 lira tutarındaki 5 malzemeden en az 3 çeşit yemek yapıyorlar. Aşçılar, stüdyoda ilk kez gördükleri bu malzemelerden anında menü hazırlamakla kalmayıp, aynı zamanda tüm bu yemekleri 25 dakikada pişiriyorlar...

3-2-1 PİŞİR

Kanal D’nin sunuculuğunu Kamil Güler’in yaptığı “3-2-1 Pişir” adlı eğlenceli yemek yarışması programı tüm hızı ve neşesiyle hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor.
Dünyanın birçok ülkesinde de beğeniyle takip edilen yarışma, hem pratik mutfağın sırlarını hem de düşük bütçeli lezzetli sofraların püf noktalarını izleyicileriyle paylaşıyor.
İşinde başarılı iki usta aşçı, kendilerine yamaklık yapan yarışmacıların getirdikleri 10 lira tutarındaki 5 malzemeden en az 3 çeşit yemek yapıyorlar. Aşçılar, stüdyoda ilk kez gördükleri bu malzemelerden anında menü hazırlamakla kalmayıp, aynı zamanda tüm bu yemekleri 25 dakikada pişiriyorlar. Krize dayanıklı, sağlıklı, pratik ve leziz tariflerin yer aldığı “3-2-1 Pişir”de, günün en lezzetli menüsünü kimin yaptığına stüdyodaki seyirciler karar veriyor ve günün birincisi belirleniyor.
Eldeki malzemeden harika sofralar hazırlayıp, her gün izleyicilere en az
6 çeşit yemek tarifi veren bu eğlenceli programda ayrıca, yemek yapmanın püf noktaları, mutfağa dair küçük ipuçları da yer alıyor.


Sunan:Kamil GülerSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/27699/3-2-1-pisir.html