Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu
Beyazıt Öztürk’ün konuk oyuncu olarak katıldığı, ilgiyle izlenen 71.bölüm tekrar ekranlara geliyor.Polat Alemdar’ın silahından çıkan kurşun kimi vuracak? İskender Büyük kaçmayı başarabilecek mi? İskender’in kızı Funda’nın akıbeti ne olacak? Kim Polat’tan Gladio’nun peşini bırakmasını isteyecek?

KURTLAR VADİSİ PUSU tekrar bölümü

Beyazıt Öztürk’ün konuk oyuncu olarak katıldığı, ilgiyle izlenen 71.bölüm tekrar ekranlara geliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 71. Bölüm (8.bölüm)- TEKRAR:

Şovmen Beyazıt Öztürk’ün de konuk oyuncu olarak yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun 71. bölümünde aşağıdaki sorular yanıtını bulacak:

Polat Alemdar’ın silahından çıkan kurşun kimi vuracak? İskender Büyük kaçmayı başarabilecek mi? İskender’in kızı Funda’nın akıbeti ne olacak? Kim Polat’tan Gladio’nun peşini bırakmasını isteyecek?

Ebru, babasının ölümünün ardındaki acı gerçeği öğrenecek mi?

Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 19 Kasım akşamında Star TV ekranlarında olacak…


Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm
Yapım:         Pana Film
Yapımcı:   Raci Şaşmaz
Senaryo:                  Raci Şaşmaz , Bahadır Özdener ,Cüneyt Aysan
Yönetmen:         Sadullah Şentürk
Oyuncular  :   Necati Şaşmaz , Hatice Şendil , Gürkan Uygun , Kenan Çoban , Erhan Ufak ,Erdem Ergüney, Emin Olcay ,Serpil Tamur , Musa Uzunlar, Mustafa Üstündağ,Osman WöberSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/28002/kurtlar-vadisi-pusu.html