Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Hung

Hung
West Lakefield öğrencilerinin düzenledikleri bağış etkinliğinde topladıkları parayı bir turşu kavanozunda koçları Ray’e vermesi onu utandırır. Tanya sonunda Ray’in jigolo olarak kariyerini başlatabilecek bir iki müşteri bulmuştur.

Hung
Turşu Kavanozu
Perşembe 22:15

Hayatta herşeyini kaybetmiş, 40’lı yaşlarında bir adamın yeniden başlama hikayesi... Ray Drecker’ı, hayatının bu yeni döneminde komik ve zorlu bir macera bekliyor.
West Lakefield öğrencilerinin düzenledikleri bağış etkinliğinde topladıkları parayı bir turşu kavanozunda koçları Ray’e vermesi onu utandırır. Tanya sonunda Ray’in jigolo olarak kariyerini başlatabilecek bir iki müşteri bulmuştur. Ancak Ray bu işi yapmak için hazır mıdır? İlk müşterisi karşısında profesyonel davranmakta zorlanan Ray, görevini yapamadan müşterisinin evini terk eder. Ancak turşu kavanozuna döndüğünde elinde çatısının bir kısmını bile tamir edecek parası olmadığını görür ve yeniden şansını denemeye karar verir.

Bu sırada Jessica, Lenore ile tanışır. Damon ise kardeşi Darby’yi erkek arkadaşına karşı korumak ister ama Darby onun yardımını istememektedir.  
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28014/hung.html