Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bakıcı

Bakıcı
Küçük yaşta çok büyük bir aile içi travma geçiren ve Sosyal Hizmetler tarafından büyütülen Abby, çok mutlu bir ailenin yanında yatılı olarak çocuk bakıcılığı yapmaya başlar.

Evlerine ve hayatlarına aniden giren güzel Bakıcı,
kalbindeki tutkulu aşkı ve bir aile kurma hayalleri ile
asla göründüğü kadar masum değildir…
 “BAKICI” 28 Kasım Cumartesi akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!
               
BAKICI
(SITTER, THE)
KONU:
Küçük yaşta çok büyük bir aile içi travma geçiren ve Sosyal Hizmetler tarafından büyütülen Abby, çok mutlu bir ailenin yanında yatılı olarak çocuk Bakıcılığı yapmaya başlar.
Başlarda her şey yolunda gitmektedir. Çocuklar genç kızı çok sevmiştir, Abby ise her ihtiyaç duyulduğunda hem çocukların hem de ailenin yaşamını kolaylaştırmak için oradadır. Fakat anne Megan iş hayatı yüzünden birtakım sorunlar yaşadığı eşinin kendisinden gittikçe uzaklaştığını hisseder. Küçük çocuklar ise Abby’ye giderek daha fazla bağlanmaya başlamıştır.
Eşi Carter’ın iş ortağı ile komşuları Mel’in ölümü, Megan’ın yaşadığı gerilimi iyice tırmandırır. Artık, evlerine ve hayatlarına aniden giren bu güzel ve çekici Bakıcının gerçekte kim olduğunu araştırma vakti gelmiştir
 


Yapım Yılı: 2007
Türü: Gerilim / Dram
Yönetmen: Russell Mulcahy
Senaryo: Stephen Niver
Oyuncular: Mariana Klaveno, William R. Moses, Gail O’Grady, Madison Davinport, John Lindstorm, Stacy HaidukSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/28057/bakici.html