Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kyle Xy

Kyle Xy
Onun anıları yok… Tek hatırladığı şey bir ormanın orta yerinde gözlerini dünyaya açtığı... O neşeyi, öfkeyi, acıyı ve aşkı tanımıyor… Kyle, Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek istiyor…

Kyle Xy – Satış Kiti – – PR –
Onun anıları yok… Tek hatırladığı şey bir ormanın orta yerinde gözlerini dünyaya açtığı... O neşeyi, öfkeyi, acıyı ve aşkı tanımıyor… Kyle, Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek istiyor… Bir grup kampçı tarafından bulunan ve hastaneye yerleştirilen Kyle’a psikolog Nicole Trager (Marguerite Maclntyre)  sahip çıkar ve bu benzersiz çocuğun özel ilgiye ihtiyaç duyduğunu düşünerek her psikologun yapmayacağı bir şeyi yapar; onu evine götürür. Başlangıçta Nicole’ün bu hastası nedeni ile ev halkının canı sıkılır. Nihayetinde Kyle; göbek deliği olmayan, normal bir insanın öğrendiği ve hissettiği olağan duygulardan bir haber, acayip bir “çocuktur.”  Belleksiz ve göbek deliksiz Kyle’a bu aile alışacak ve ona geçmişini aydınlatma konusunda yardım edecek. Kyle’ın kimliğini bulma serüvenine siz de katılın. Kyle Xy, Eylül’de TNT’de.
I. SEZON
9. Overheard
 Onun anıları yok… Tek hatırladığı şey bir ormanın orta yerinde gözlerini dünyaya açtığı... O neşeyi, öfkeyi, acıyı ve aşkı tanımıyor… Kyle, Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek istiyor. Sıra dışı bir bilim-kurgu dizisi olan Kyle Xy, ilk sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Dizinin birinci sezon dokuzuncu bölümünde Tom Foss’un uyarısının ardından Kyle geçmişini araştırmaktan korkar ama Nicole’ün çabaları ile bu korkulardan uzaklaşıp nereden geldiğini kim olduğunu bulma serüvenine devam edecek. Bu bölümde Kyle dudak okuyabildiğini ve ne kadar uzakta olursa olsun bazı konuşmaları duyabildiğini keşfedecek.

 


Oyuncular: Matt Dallas, Marguerite Macintyre, Bruce Thomas, April Matson
Yönetmenler: Micheal Robison, Pat WilliamsSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/28063/kyle-xy.html