Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bayramda Yüz Yüze

Bayramda Yüz Yüze
NTV bayramda ünlüleri yüz yüze getiriyor ve aradan çekiliyor. Sonrasında ise dinlemeye doyamayacağınız keyifli bir sohbet ortaya çıkıyor. NTV’nin bayram programı “Bayramda Yüz Yüze” bayramın ikinci günü (Cumartesi) üç yeni bölümüyle ekrana gelecek.

İkinci Gün
“BAYRAMDA YÜZ YÜZE”
NTV bayramda ünlüleri yüz yüze getiriyor ve aradan çekiliyor. Sonrasında ise dinlemeye doyamayacağınız keyifli bir sohbet ortaya çıkıyor.  NTV’nin bayram programı “Bayramda Yüz Yüze” bayramın ikinci günü (Cumartesi) üç yeni bölümüyle ekrana gelecek.
Biri köşe yazarı, yorumcu ve bir Türk müziği tutkunu, diğeri Klasik Türk Müziği yorumcusu Mehmet Barlas ve İnci Çayırlı buluşması 09:10’da, biri oyuncu diğeri müzisyen ama ortak noktaları ikisi de kalp ameliyatı geçirmiş olan Rasim Öztekin ve Fuat Güner’in boğazdaki keyifli sohbeti 10:15’de, Türk sinemasının kahramanı Cüneyt Arkın ve Issız Adam’ın Alper’i Cemal Hünal’ın bir haradaki sohbetleri 21:15’de NTV‘de yayınlanacak 

YENİKÖY SAHİLİNDE MUSİKİ İLE RENKLENEN SOHBET / 09:10
Biri köşe yazarı, yorumcu ve bir Türk müziği tutkunu. Diğeri Klasik Türk Müziği yorumcusu. Mehmet Barlas ve İnci Çayırlı biraraya gelince tabii ki ana konu da musiki oluyor. Yeniköy sahilleri sevilen şarkılarla, değişik makamlarla renkleniyor.
RASİM’İN KİTABI, FUAT’IN UÇAKLARI/ 10:15
Biri oyuncu diğeri müzisyen. İkisi de kalp ameliyatı geçirmiş, iyileşmiş. Boğaz manzarasında MFÖ’nün unutulmaz parçası “ele güne karşı”nın pek de bilinmeyen ilk versiyonunu beraber söylüyorlar. Ferhan Şensoy’un tiyatrosunda Fuat Güner’in yerine Rasim Öztekin’in başlaması ile tanışmalarından, GORA ve AROG’a, Rasim Öztekin’in Geniş Aile dizisine kadar sohbet uzanıyor. GORA’nın açılımının “Geçmiş olsun Rasim Ağabey” olarak da söyleyenlerden, Fuat Güner’in ahşap uçak yapma merakına geliniyor. Rasim Öztekin “Ya hobin olacak ya Bobin”  deyince konu hayvan sevgisine geliyor. Rasim Öztekin köpeğini konuşturarak yazacağı kitabı anlatıyor ve sohbet boğazda devam ediyor...
İKİ AT TUTKUNU OYUNCU CÜNEYT ARKIN-CEMAL HÜNAL / 21:15
Türk sinemasının kahramanı Cüneyt Arkın ve Issız Adam’ın Alper’i Cemal Hünal bir harada (atların yetiştirildiği yer) biraraya geliyor. Her ikisi de at tutkunu. Cüneyt Arkın’ın at üstündeki unutulmaz hareketleri, Cemal Hünal’ın doğaya ve atlara düşkünlüğü konuşuluyor, geçmişin oyunculuğundan bugünkü dizi sektörüne geliniyor. Sinemadaki atlı sahneleri çekerken yaşananlardan genç oyunculara tavsiyelere kadar sinema ve doğa üzerine renkli bir sohbet oluyor.
 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28075/bayramda-yuz-yuze.html