Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yonca Ebüzziyanın Çizgisi

Yonca Ebüzziyanın Çizgisi
Programa “Yedi Kocalı Hürmüz” filminin yönetmeni Ezel Akay, Sevilen Sanatçı Mehmet Güleryüz ve Uzman Diyetisyen Dilara Koçak Konuk Oluyor…

YONCA EBÜZZİYA’NIN ÇİZGİSİ   
tv8 kurulduğunda ekranlara gelen ve izleyicilerin ilgi odağı olan YONCA EBÜZZİYA’NIN ÇİZGİSİ  programı yeniden tv8 izleyicileriyle buluşuyor...Türkiye’nin ilk marka elçisi unvanını alarak pek çok başarılı etkinliğe imza atan, çok yönlü deneyimli televizyoncu  Yonca Ebüzziya’nın  hazırlayıp  sunacağı programın yapımcılığını Özlem Erginay üstleniyor.
Yonca Ebüzziya’nın Çizgisi, kültür, sanat, moda dünyasında yaşanan gelişmeleri, yenilikleri tanıtarak  bu dünyanın öncülerini, yıldızlarını izleyicilerle buluşturacak. Ebüzziya her hafta, sadece ülkemizde değil tüm dünyada başarıları tescillenmiş, ses getiren sosyal projeleriyle, kaybolan değerlerimizi hatırlatan çalışmalarıyla bilinen konuklarıyla renkli sohbetler gerçekleştirecek. Program, hem moda hem de kültür sanat alanında yaşanan olayları kendisine özgü bir perspektifte ele alarak ekranlara yansıtacak... Sivil toplum örgütlerinin sosyal sorumluluk projeleri ve toplum duyarlığını artıracak ses getirecek özel dosyalar da yine Yonca Ebüzziya’nın Çizgisi programında çok özel konuklarla ele alınıp değerlendirilecek... Yonca Ebüzziya’nın Çizgisi’ne bu hafta “Yedi Kocalı Hürmüz” filminin yönetmeni Ezel Akay, sevilen sanatçı Mehmet Güleryüz ve uzman diyetisyen Dilara Koçak konuk oluyor… Haftasonu renkli, keyifli ve bilgilendirici bir sohbete tanık olmak istiyorsanız YONCA EBÜZZİYA’NIN ÇİZGİSİ’nde buluşalım.


HAZIRLAYIP SUNAN    :    Yonca Ebüzziya
YAPIMCI            :    Özlem Erginay
 Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28264/yonca-ebuzziyanin-cizgisi.html