Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Spor Aşkı

Spor Aşkı
Burcu Esmersoy ve Ercan Taner bu hafta bir efsaneyi ağırlayacak: Halis Karataş…

Burcu Esmersoy – Ercan Taner
 “SPOR AŞKI”
Efsane Jokey
Halis Karataş Canlı Yayında
Her sporun hakkıyla yer bulduğu,  başarılarıyla sınırları aşan, olmaz deneni başaran ama yeterince tanıtılamayan genç, yaşlı her sporcuya stüdyosunu açan ve konuğun sadece konunun özünü anlattığı, neşeli spor sohbetlerine katıldığı “Spor Aşkı”nı Burcu Esmersoy ve Ercan Taner birlikte sunuyor.  Programda ikiliye futbol dünyasının hem saha içini hem de saha dışını iyi bilen ismi Sergen Yalçın ve gazeteci, basketbol yorumcusu Kaan Kural keskin yorumlarıyla eşlik ediyor.
Efsane Jokey Halis Karataş Spor Aşkı’nda
Burcu Esmersoy ve Ercan Taner bu hafta bir efsaneyi ağırlayacak: Halis Karataş… Türkiye’nin en meşhur, en başarılı ve en çok kazanan jokeyi, atlarla konuşan adam, kazandıkları yarışların adetini kendisi bile hatırlamayan bir rekortmen, yarışseverlerin deyimiyle “At yarışlarının Michael Schumacher’i”, "Bu ülkede benden çok kazandıran banka yok" sözünü söyleyebilen bir başarı abidesi,  altılı oynayanların dilinden düşmeyen "Okeyde arataş jokeyde Karataş" deyişinin kahramanı, bindiği atı adeta “uçuran” efsane jokey Halis Karataş programda Burcu, Ercan, Sergen ve Kaan’ın sorularını yanıtlayacak.
Abdullah Avcı ve Arif Erdem
Programın bir başka konuğu ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un başarılı Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve yardımcısı Arif Erdem...
Dünya Üçüncüsü Satrançılarımız
Satrançta dünya üçüncüsü olmuş iki bayan sporcu Betül Cemre Yıldız ve Kübra Öztürk programın konukları arasında yer alacak. Ayrıca iki başarılı judocu da canlı yayına katılacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28612/spor-aski.html