Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gurur

Gurur
Celeste, karşısında Anna’yı görünce şoke olmuştur. Anna, dumandan ciğerlerinin çok zarar gördüğünü, ve kısa bir süre sonra öleceğini söyleyerek yaşadığını Pietro ile Aurora’nın bilmemesini ister.

(Gurur) THE PRIDE
(57.BÖLÜM)
tv8 izleyenlerin tiryakisi olacağı bir diziyi ekranlarına getiriyor: Gurur
İtalya’da geçen muhteşem bir aşk hikayesi… Geleneklere hatta ölüme meydan okuyan rüya gibi, tutkulu bir aşk… Sevdiğinden vazgeçmeyen asil ve Gururlu, güzeller güzeli bir kadın…
2003’de on üç bölüm olarak başlayan ancak gördüğü ilgi üzerine yapımına 2008 ve 2009’da da devam edilen dizinin yönetmenliğini Giorgio Serefani ve Vittorio De Sisti’ni üstleniyor. Dizinin başrollerini ise Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari ve Franco Castellano paylaşıyor.
The Pride dizisinin elliyedinci bölüm özeti:Celeste, karşısında Anna’yı görünce şoke olmuştur. Anna, dumandan ciğerlerinin çok zarar gördüğünü, ve kısa bir süre sonra öleceğini söyleyerek yaşadığını Pietro ile Aurora’nın bilmemesini ister. Onları aynı acıyla bir kez daha üzmek istememektedir. Celeste de bu sırrı saklayacağına söz verir. Bu arada Mösyö Dubois, zamanında ailesine yapılan kötülüğün intikamını acı bir şekilde almıştır.


YÖNETMENLER        : Giorgio Serafini, Vittorio De Sisti
OYUNCULAR        : Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari, Franco CastellanoSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/28622/gurur.html