Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Friday Night Lights

Friday Night Lights
Eric Taylor, ilk defa bir lise futbol takımına koçluk yapacaktır ve kendini bir anda büyük ümitler vaat eden bir takımın başında bulur. Yatırılan paralar büyük, ödül tatlı ve baskı çok ama çok büyüktür.

Friday Night Lights
ÖZET
Eric Taylor, ilk defa bir lise futbol takımına koçluk yapacaktır ve kendini bir anda büyük ümitler vaat eden bir takımın başında bulur. Yatırılan paralar büyük, ödül tatlı ve baskı çok ama çok büyüktür. Eric, takım oyuncularının inançlarından ve erdemlerinden hiçbir şey yitirmeden şampiyon olmalarını sağlayabilecek midir?
SEZON II
15. May The Best Man Win
Emmy ödüllü dizi Friday Night Lights, 2. Sezon finali ile TNT’de… Kaybedilecek şeyler çok büyük, üzerlerindeki baskı ise dayanılmaz. Teksas’ın Dillon adlı taşra kasabasında eyalet futbol şampiyonası her şeyden daha önemli.
Uzun süredir üniversite bursu almak için uğraşan Smash’e hiç ummadığı bir yerden hayatını kökten değiştirecek bir teklif geliyor. Jason, kazadan sonra hayatının en öenmli haberini alıyor ve bununla ilgili bir karar vermesi gerekiyor. Tim, Lyla’yı etkilemek umuduyla bir radyo programı yapmaya başlıyor. Koç Taylor ise Tami’nin yıllar sonra ortaya çıkan ve Dillon’da birkaç gün geçiren eski erkek arkadaşı yüzünden ufak bir kıskançlık krizine giriyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28624/friday-night-lights.html