Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Maskeli Balo Tekrar

Maskeli Balo Tekrar
“Hırslı ve gelecek vaat eden bir milletvekili olan Ali Cemal Yaşar, kariyer çizdiği ve eğitim için Amerika’ya gönderdiği güzel kızı Zeynep’in dönüş heyecanı içindedir.

MASKELİ BALO

Star TV’de 13 Aralık Pazar akşamı başlayan MASKELİ BALO,  bugüne kadar ekranlara yansımayan bir öyküyü, güçlü oyuncu kadrosunu izleyicileriyle buluşturuyor!
İlgiyle izlenen 1.bölüm tekrar ekranlara geliyor.

Maskeler düşüyor… Gerçekler tüm çıplaklığıyla gün ışığına çıkıyor!
“Babamız hep kahramanımızdır. Ya değilse?” Bu soruyu ibret verici bir öykü eşliğinde yanıtlayan “Maskeli Balo”, derin devlet – siyaset - dış güçler paradoksunun temiz toplum ilkesiyle verdiği savaşı ekrana taşıyor. Siyasi değerlerin masaya yatırıldığı Maskeli Balo’da gözler idealleri uğruna dengelere karşı çıkan, bu uğurda babasını bile karşısına alan ve birlikte savaştığı idealist gazeteciyle tutkulu bir aşk yaşayan genç bir kıza, Zeynep’e çevriliyor.
Doğruları uğruna mücadele ederken hayatının erkeğine rastlayan Zeynep’in hayalleri kahramanı zannettiği babasının iç yüzünü gördükçe yıkılıyor, bu enkazın altında ise büyük aşkı Mehmet kalıyor. İzleyenleri kendilerini sorgulamaya yöneltecek bu ibret öyküsünde Zeynep Mehmet’i tehlike rüzgârlarından korumak için varını yoğunu ortaya koyuyor.
Star TV’de yayınlanan, Doğu’da yıllardır yaşanan dramı gözler önüne seren KÖPRÜ dizisine ve VALİ sinema filmine imza atan KOLİBA FİLM, yine bir toplumsal olayı izleyicilerle paylaşıyor.
1.bölüm (tekrar) :
Mehmet’e Kaza Komplosu…
Amerika’dan Dönen Zeynep’i Sürprizler Bekliyor…
 “Hırslı  ve gelecek vaat eden bir milletvekili olan Ali Cemal Yaşar, kariyer çizdiği ve eğitim için Amerika’ya gönderdiği güzel kızı Zeynep’in dönüş heyecanı içindedir. Zeki, akıllı ve sempatik bir kişiliğe sahip olan Zeynep’in ideali ise, eğitimini aldığı siyasette belli bir noktaya gelerek, kendi ayakları üzerinde durmak ve başarılara imza atarak ailesinin gururu olmaktır… Zeynep Türkiye’ye döndükten sonra akademik çalışmalarını hayranlıkla takip ettiği Prof. Yaman Tekin’in yanında işe başlamak ister.
Babasının siyasi kariyerini kullanmadan iş hayatına atılmak isteyen Zeynep’in, Prof. Yaman Tekin’i, asistanlığını yapmak üzere ikna etmesi biraz zor olur.  Bu arada Prof.Tekin’in başarılı gazeteci eşi Meral Tekin ve onun yardımcısı, inatçı ve yakışıklı muhabir Mehmet Başarır’la tanışır.
Ali Cemal’in aleyhine çıkan haberlere imza atan Mehmet’le tartışan ve babasını savunan Zeynep, akşam eve döndüğünde uzun yıllar ayrı kaldığı ailesinde birçok şeyin değiştiğini fark eder… Yoğun siyasi çalışma temposuna kendisini kaptıran Ali Cemal Bey, ailesini ihmal etmekte, ne çocuklarına ne de eşine yeteri kadar zaman ayırmaktadır.
Öte yandan Zeynep’in yurtdışından dönüşünü büyük bir umutla bekleyen Ali Cemal’in ortağı Engin Demir’in oğlu Bekir ise, büyük aşkını hiçbir zaman unutmamış ve genç kızın gelişiyle umutları daha da artmıştır. Bekir, adım adım Zeynep’in peşindeyken Mehmet’i hedef alan planlanmış bir kazaya tanık olur. Fakat kazada planda olmayan biri vardır: Zeynep…


YAPIMCI        : KOLİBA FİLM/Ata Türkoğlu
YÖNETMEN        : Çağatay Tosun
SENARYO        : Gamze Özer
MÜZİK        : Yeni Türkü
OYUNCULAR        : Burcu Kara, Burak Hakkı, Aytaç Arman, Korel Cezayirli, Leyla Bilginel, Ayşegül Ünsal, Semra Dinçer, Nil Erkoçlar, Bora Cengiz, Gazanfer Ündüz, Itır Esen, Zeynep Dörtkardeşler, Simel Keçicioğlu, Mehmet Yılmaz, Altan Akışık, Ensar Kılıç, Can Bonomo.Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28626/maskeli-balo-tekrar.html