Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > One Tree Hill

One Tree Hill
Lucas filmini yönetecek kişiyle tanışmak için Hollywood’un yolunu tutar. Nathan, profesyonel basketbol seçmelerine katılır. Peyton, Mia’nın yeni çıkacak albümüne odaklanması için çaba sarfetmektedir

DAWSON’S CREEK’İN YILDIZI JAMES VAN DER BEEK
 One Tree Hill’de

Dostluğun, aşkın ve fedakarlığın anlatıldığı, şu anda CNBC-e ekranında altıncı sezon bölümleri yayınlanan One Tree Hill’in bu hafta ekrana gelecek onikinci bölümünde ünlü bir konuk oyuncu var: Dawson’s Creek’in yıldızı James Van Der Beek.

James Van Der Beek bu sezon diziye üç bölümde daha konuk olacak. Beek’in canlandırdığı Dixon karakteri, Lucas’ın kitaplarından birini beyazperdeye uyarlamak isteyen bir Hollywood yönetmeni. Ancak gözleriniz sinema aşığı Dawson Lerry’yi aramasın sakın. Dixon’ın Dawson’la uzaktan yakından alakası yok. Van Der Beek’in suretinde paragöz, ukala ve patavatsız bir karakter izleyeceğiz.  
Hayaller ve mücadeleler
Lucas filmini yönetecek kişiyle tanışmak için Hollywood’un yolunu tutar. Nathan, profesyonel basketbol seçmelerine katılır. Peyton, Mia’nın yeni çıkacak albümüne odaklanması için çaba sarfetmektedir. Millicent, Gigi konusunda Mouth’a karşı çıkar. Julian, Brooke’tan filmi için kıyafet tasarlamasını ister. Haley, isteksiz Jamie’yi okulun yetenek gösterisine götürür.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28743/one-tree-hill.html