Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Benim Kocam Bir Melek

Benim Kocam Bir Melek
Eşlerinin bir gün içinde yaptığı; çamaşır, bulaşık, ütü, temizlik gibi düzenli işler, bakalım kocaları ne kadar zorlayacak?


YENİ BÖLÜM
BENİM KOCAM BİR MELEK
Ev hanımlarının sıradan bir gününü yaşayan kocaların başına neler gelir?
Eşlerinin bir gün içinde yaptığı; çamaşır, bulaşık, ütü, temizlik gibi düzenli işler, bakalım kocaları ne kadar zorlayacak?
Benim Kocam Bir Melek” diyerek, yarışmaya katılan beş evli çift arasından birinci olan yarışmacı, hem eşinin kalbini hem de 10.000 TL’lik büyük ödülü kazanacak!
İşte 15.haftasında “Benim Kocam Bir Melek”yarışmacıları

ÖMER SİNAN OFLU DERYA OFLU

Ömer Sinan ve Derya çifti 2 yıllık evliler. Ömer Sinan Bey 30, eşi Derya Hanım ise 24 yaşında. Ömer Sinan Bey Derya Hanım’ın abisi ile ortak çalışırken tanışmışlar ve ardından evlenmeye karar vermişler. İş yerinde de sürekli birlikte olan çift ev işlerinde de birbirlerine yardımcı olmaktan çekinmiyorlar. Eşinden daha titiz olduğunu söyleyen Ömer Sinan Bey temizlik konusunda kendine güvendiğini ve güzel aparatifler hazırlayacağını dile getiriyor.

NEJDET TOPRAK FİLİZ TOPRAK

22 yıllık evli olan Nejdet ve Filiz çiftimizin 2 çocukları var. bir düğünde tanışan çiftimiz eğlenceyi ve macerayı seviyor. Nejdet Bey bir internet kafe işletmeciliği ile ilgileniyor. oldukça titiz olan Nejdet Bey birçok şeyi eşimden daha iyi yaparım diyor. evlerine misafir geleceği zaman yemekleri kendisi hazırlayan Nejdet Bey mutfak konusunda iddialı.

MURAT BOZKURT AYŞE BOZKURT

Çiçeği burnunda olan Murat ve Ayşe çifti henüz 4 aylık evli. Bir tekstil firmasında tanışan çiftimiz 14 şubatta bir günlük sevgili şakasıyla  ilişkiye başlayan çift şakanın gerçeğe dönüşmesiyle uzun bir beraberliğe adım atmış oldular. Şaka günü bir restaurantta yemek sırasında sahneye çıkıp seksen kişinin önünde eşine evlenme teklifi yapan Murat Bey Ayşe Hanımı çok mutlu etmiş. Şimdi güzel bir evlilikleri olan Murat ve Ayşe çifti yarışmada iddialı olduklarını söylüyorlar.

VOLKAN İYİEDER KISMET İYİEDER

Volkan ve Kısmet çifti beş yıllık evliler. 3 yaşında bir erkek çocukları olan çiftimizin ilk tanışmaları büyük bir kavgayla olmuş. Volkan Bey’in yarışmaya katılma amacı eşinden bütün özürlerini dilemek ve onu ne kadar çok sevdiğini gösterebilmek.

SEZGİN AĞTAŞ  TÜLAY AĞTAŞ

Oniki yıllık evli olan Sezgin ve Tülay çiftinin iki kızları var. Sezgin Bey 34, Tülay Hanım 32 yaşında. Markette tanışan çiftimizin mutlu bir evliliği var. Sabahları eşi uyanmadan kahvaltıyı hazırlayan Sezgin Bey oldukça romantik ve eşini çok seviyor. Biraz dağınık olan Sezgin Bey özellikle beş çayı menüsünde kendine güveniyor. 
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28876/benim-kocam-bir-melek.html