Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gurur

Gurur
Herman, Francesco’nun Riccardo’nun evinde saklandığını öğrenir ve polise ihbar eder. Olanlardan habersiz olan Elisa, ümitle sevdiği adamın gelmesini beklemektedir. Çıkan skandaldan sonra klisenin desteğini kaybeden Obrofari’ler zor durumdadır.

(Gurur) THE PRIDE
(62.BÖLÜM)
tv8 izleyenlerin tiryakisi olacağı bir diziyi ekranlarına getiriyor: Gurur
İtalya’da geçen muhteşem bir aşk hikayesi… Geleneklere hatta ölüme meydan okuyan rüya gibi, tutkulu bir aşk… Sevdiğinden vazgeçmeyen asil ve Gururlu, güzeller güzeli bir kadın…
2003’de on üç bölüm olarak başlayan ancak gördüğü ilgi üzerine yapımına 2008 ve 2009’da da devam edilen dizinin yönetmenliğini Giorgio Serefani ve Vittorio De Sisti’ni üstleniyor. Dizinin başrollerini ise Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari ve Franco Castellano paylaşıyor.
The Pride dizisinin altmışikinci bölüm özeti:
Herman, Francesco’nun Riccardo’nun evinde saklandığını öğrenir ve polise ihbar eder. Olanlardan habersiz olan Elisa, ümitle sevdiği adamın gelmesini beklemektedir. Çıkan skandaldan sonra klisenin desteğini kaybeden Obrofari’ler zor durumdadır. Durumdan haberdar olan Celeste, babasının Enrico’ya borç vermesini sağlar. Bu arada Sardunya Adası’nda sürgünde olan Tomasso, depremde göçük altında kalanları kurtarmaya çalışırken hayatını kaybeder.


YÖNETMENLER        : Giorgio Serafini, Vittorio De Sisti
OYUNCULAR        : Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari, Franco CastellanoSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/28891/gurur.html