Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yetenek Avcısı

Yetenek Avcısı
Türkiye’nin dört bir köşesinden yetenekleriyle hit olmuş isimleri bulup çıkartan Yetenek Avcısı’nda bu hafta Muhsin Bay’ın konukları yine çok renkli.

BU YETENEKLER ÇOK KONUŞULACAK!

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu yetenekleriyle fenomen haline gelmiş isimlerin ekrana taşındığı Yetenek Avcısı’nda her hafta birbirinden ilginç yetenekler stüdyoda hünerlerini sergilerken, ekran başındaki izleyenler kimi zaman hayretle, kimi zaman korkuyla, kimi zaman keyifle ekranda olup bitenlere tanıklık ediyorlar. Yetenek Avcısı’nda bu hafta iş makinesinin kepçesi ile çakmak yakıp zeytin yediren Erkan,  Mehmet Ali Birand taklidi yaparak futbol maçı anlatıp yorumlayan Gürol Sarı, esirin kurtuluşu performansıyla, 16 metrelik zincirden kurtulmayı başaran sıradışı yetenek Hasan Kalaycıoğlu, ünlülerin taklidiyle Adanalı Yunus Yuva, ilginç gösterileriyle illüzyonist İlkay Çiğdem, matematik dehası Sinoplu Mustafa Aker ve konulara ilginç yaklaşımları ve renkli kişiliğiyle Mülayim konuk oluyor. 
Türkiye’nin dört bir köşesinden yetenekleriyle hit olmuş isimleri bulup çıkartan Yetenek Avcısı’nda bu hafta Muhsin Bay’ın konukları yine çok renkli. İlginç esprileri, taklitleri ve renkli kişiliğiyle Muhsin Bay’a bu hafta Mülayim eşlik edecek. Yetenek Avcısı’nda bu hafta ilk olarak iş makinesinin kepçesiyle çakmak yakıp, çatalla zeytin yediren Erkan ekrana gelecek. Gürol Sarı, Mehmet Ali Birand taklidi yaparak maç anlatırken izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Hasan Kalaycıoğlu’nun esirin kurtuluşu isimli performansı izleyenleri hayrete düşürecek. Programda ayrıca ünlüleri taklit eden Yunus Yuva’nın birbirinden ilginç taklitleri ve illüzyonist İlkay’ın gösterisi ekrana gelecek. Kişilerin doğum tarihlerinden kaç gün yaşadıklarını çıkarıp, çok basamaklı sayıları anında toplamayı başaran matematik dehası Mustafa Aker’in hayran bırakan gösterisi de Yetenek Avcısı’nda ekrana gelecek. Programda birbirinden yetenekli konuklar her hafta yeteneklerini konuşturuyor. 
Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu Yetenek Avcısı’nda izleyenlerin yüreklerini ağızlara getiren gösteriler ve şaşırtan yetenekler ekrana geliyor. Ekranda bambaşka bir deneyime hazır olun; Yetenek Avcısı Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28910/yetenek-avcisi.html