Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün “Tiroit Hastalıkları ve Tedavi Yolları” ele alınacak.

Doktorum
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları  sağlık programı “Doktorum”da bugün “Tiroit Hastalıkları ve Tedavi Yolları” ele alınacak. 
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Endokrin Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mete Düren, İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Endokrinoloji, Metabolizma ve Beslenme Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Faruk Alagöl ile Nükleer ve Moleküler Tıp Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Onur Demirkol Doktorum’un bugünkü stüdyo konukları. 
Guatrdan, Hashimato’ya, Hipertiroiditten, hipotiroide kadar tiroit beziyle ilgili tüm sorunlar ve cerrahi çözümler uzmanlarca enine boyuna konuşulacak ve çözüm yolları önerilecek. Yanı sıra tiroit sorunu olan kişilerin nasıl beslenmesi gerektiği de Diyetisyen Ezgi Sakar tarafından anlatılacak.
Uzman konuklar ayrıca hem stüdyo konuklarının hem de canlı telefon ve mail yoluyla Doktorum’a ulaşan izleyenlerin sorularını yanıtlayacak
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/28921/doktorum.html