Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Es-Es

Es-Es
Azmi ve Uras karşı karşıya geliyor.Uras elindeki çakmakla benzini ateşleyecek mi? Yoksa pavyonda bulunan Işık ve Selmin durumdan haberdar olup Uras’a engel olacaklar mı?

Uras, Azmi hesaplaşmasında neler yaşanacak?
Es-Es
(Tekrar)
Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 27 Aralık Pazar günü saat 23:00’da bir kez daha ATV’de!..
17.Bölüm özeti:
Azmi ve Uras karşı karşıya geliyor.Uras elindeki çakmakla benzini ateşleyecek mi? Yoksa pavyonda bulunan Işık ve Selmin durumdan haberdar olup Uras’a engel olacaklar mı? Azmi tüm bu olanlardan sonra Uras’a karşılık vermek için  bir hazırlığa girişecek mi? 
Uras, kendisine kırgın olduğunu bildiği Işık’ın gönlünü kazanmak, suçsuz olduğunu anlatmak  için bir çok girişimde bulunur. Ancak, Işık için Uras defteri kapanmıştır ve o defter  açılmayacaktır. Uras ise yorulmuştur artık.  Uras, defterin sayfalarını aralama uğraşından vazgeçecek mi?
Fethi, Uras’ın hapisten çıkışını kutlamak için bir yemek düzenler. Dilşa tarafından geceye davet edilen  İrem ve Alaz  bakalım bu daveti kabul edecekler mi?
Dilşa’yla zor günleri geride bıraktıklarını düşünen Tercan için ‘tatlı hayat’ başlamaktadır artık. Ama önce Dilşa’yı kendiyle yaşama konusunda ikna etmesi gerekiyor. Dilşa,  Tercan’a nasıl bir yanıt verecek? 
Uras’ın hapishanedeki düşmanları kendilerini gammazlayan kişi olan Edip’i ortadan kaldırmak için kararlıdırlar. Ama önce Edip’in hamiliğini yapan Kürşat’ı ortadan kaldırmak gerekir. Kürşat bu oyunu bozup hayatına devam edecek mi?
Her seferinde yeni bir şey deneyen Gürel, kolay kolay pes etmez. Gürel bu seferde o güne kadar yapmadığı bir gezi organize eder. Amaç yine Menekşe’dir. Bakalım Gürel bu sefer Menekşe’nin kalbini çalabilecek mi?
Menekşe ve İrem, Uras’la konuşmak için kaldığı pansiyonu yerini öğrenmek isterler. Bakalım ilk öğrenen kim olacak?


Yapım     : Tims Productions / Timur Savcı
Yönetmen    : Bahadır İnce
Senaryo    : Barkın Şenüren, Sevilay Öztürk
Öykü        : Adalet Bilgin, Kemal Durmaz
Müzik        : Cem Özkan
Oyuncular      : Uras (Ahmet Rıfat Şungar), Işık (Erdal Beşikçioğlu), Tercan (Berk Hakman), Selmin (Derya Alabora), İrem (Leyla Tuğutlu), Menekşe ( Pınar Dikici), Azmi (Umut Karadağ), Alaz (Olcay Yusufoğlu), Dilşa (Beyza Şekerci), Gürel (Sertan Erkaçan), Koray (Mert Aydın), Rüya (Süreyya Güzel), Orhan (Nezih Işıtan), Eşref (Şahin Ergüney)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/29071/es-es.html