Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşk Bir Hayal

Aşk Bir Hayal
Artık bir kanun kaçağı olan Miran, İstanbul yakınlarında saklandığı çiftlikte hain planlarına devam etmektedir. Tek istediği Asmin’i bir an önce bulup cezalandırmaktır. Miran’ın adamları iz sürerek Mümtaz ve Behice’nin evini bulurlar.

NEVİN, ALTAY’DAN BOŞANMAMAK İÇİN

HANGİ YOLA BAŞVURACAK?
AŞK BİR HAYAL
(Yeni Bölüm)
Yapımcılığını Erler Film-Türker İnanoğlu’nun, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı, senaryosunu Z.Suna Dölek’in yazdığı başrollerini ise, Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı “AŞK BİR HAYAL” yepyeni bölümü ile 27 Aralık Pazar akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın
13.Bölüm:
Artık bir kanun kaçağı olan Miran, İstanbul yakınlarında saklandığı çiftlikte hain planlarına devam etmektedir. Tek istediği Asmin’i bir an önce bulup cezalandırmaktır. Miran’ın adamları iz sürerek Mümtaz ve Behice’nin evini bulurlar. Miran evi kendi elleriyle basar. Asmin ve bebeği bu kez de Miran’ın elinden kurtulurlar. Ama sinirler artık iyice gerilmiştir. Öte yandan Asmin ve Dr. Fikret tek celsede boşanır. Ama Altay ve Nevin için aynı şeyin olması biraz zor gözükmektedir. Mahkemede Altay’dan boşanmamak için elinden geleni yapacak olan Nevin’in artık muhteşem bir kozu vardır. Genç kadın hamiledir. Ve bu çocuğun Altay’ı ona geri getireceğine tüm kalbiyle inanmaktadır.
Mardin de ise Güle ve Gabriel evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Tüm dünya üstlerine de gelse kalbi aşkla çarpan iki genç yollarından dönmeye niyetli değildir. Tıpkı Asmin ve Altay gibi. Bu ülkenin doğusunda batısında kalbi aşkla çarpan yürekler inadına savaşmaya inadına karşı koymaya devam etmektedir!


Yapım        : ERLER FİLM
Yapımcı        : Türker İnanoğlu
Yönetmen        : Metin Balekoğlu
Senaryo        : Z. Suna Dölek
Oyuncular        : Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç, Emre Kızılırmak, İpek Özkök, Macit Sonkan, Murat Ergun, Nazan Diper, İrem Sultan Cengiz, Mazlum Kiper, Ayşen İnci, Kadir Turan, Kemal Denizci, Selim Akyalçın, Bülent Düzgünoğlu, Gülce Hamoğlu, Ali Aziz ÇölokSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/29078/ask-bir-hayal.html