Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Chuck

Chuck
Sasha Banachek isimli kadını baştan çıkarması için Chuck’a gizli görev verilmiştir. Eski casusluk geleneğinden gelen Roan Montgomery de ona akıl hocası olarak atanır.

Acemi Ajan
 “Chuck
Baştan Çıkarılmaya Karşı...
Büyük bir elektronik mağazasında çalışan sıradan bir genç iken doğum gününde eski üniversite arkadaşından aldığı bir e-mail ile  hükümetin ve CIA’in paylaşamadığı bir ajana dönüşen “Chuck” ikinci sezon bölümleriyle e2 ekranında devam ediyor.
Son yılların en iddialı gençlik dizisi “The O.C.”in yaratıcısı, “Gossip Girl”ün altında da imzası olan Josh Schwartz imzasını taşıyan hafta içi her gün saat 21:00’de ekrana gelecek. 
İkinci bölümde neler oluyor?
Sasha Banachek isimli kadını baştan çıkarması için Chuck’a gizli görev verilmiştir. Eski casusluk geleneğinden gelen Roan Montgomery de ona akıl hocası olarak atanır. Bu arada Kaptan Awesome’ın da benzer şekilde ilişkilerle ilgili tavsiyeye ihtiyacı vardır. Bu konuda ona yardımcı olacak kişi ise Morgan’dır. Öte yandan dükkana müdür yardımcısı olarak atanan Lester yavaş yavaş bu işin hiç de o kadar kolay olmadığını öğrenecektir. Çünkü meslektaşları onu kesinlikle ciddiye akmamaktadır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/29362/chuck.html