Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dexter

Dexter
Dexter her zaman kendini zor durumlardan kurtarmayı başarmıştı. Ancak şimdi hiç bilmediği bir bölgenin, banliyö hayatının içinde. Yeni evli bir adam ve üç çocuk babası Dexter, ailesinin ihtiyaçları ve Miami Metro Polis Departmanı’ndaki kan analistliği görevi arasında bir denge kurmaya çalışıyor.

 Reyting Rekorları Kıran
 “Dexter
4. Sezonu ile e2’de...
TV’nin en ‘baba’ seri katili geri döndü
 
Amerika’da reyting rekorları kıran, Dexter’ın 4. Sezon Bölümleri 4 Ocak’tan itibaren e2’de başlıyor. Yeni sezonda karşımıza çıkacak Dexter Morgan sürprizlerle dolu. İlk olarak artık evli bir seri katil olan Dexter’ın üstlendiği kimliklere bir yenisi daha ekleniyor: “Baba Olmak”. Devamlı ilgi bekleyen bir eş, uykusuz geceler, fazla sıcak komşular bu sezonda Dexter’a her zamankinden daha zor anlar yaşatacak. Babalık, aile reisliği ile seri katillik arasında bocalayan Dexter, hayatının sınavını veriyor. Miami’nin kişisel adalet peşinde koşan en sevilen seri katili Dexter Morgan, Michael C. Hall’un başarılı performansıyla TV’nin en farklı ve dikkat çeken karakter portresini sunmaya devam ediyor.
YENİ SEZON, YENİ SORUMLULUKLAR VE FARKLI BİR Dexter
Televizyon tarihinin en gözde seri katili Dexter, bu sezonda evli ve bir çocuk babası olarak alışık olduğu düzeni bozmak zorunda kalıyor. Her sabah belli bir ritüel eşliğinde öldürmeye hazırlanan Dexter, artık o kadar da rahat değil, herşeye dikkat etmek zorunda. Yeni baba olan Dexter’ın hayatındaki değişiklikler dizinin akışını da etkiliyor.
EN İYİ FBI AJANI TEKRAR ARAMIZDA
İkinci sezonda bir fenomen haline gelen ajan Lundy, bu sezonda tekrar iş başında. Fakat Lundy bu sefer bir FBI ajanı olarak değil, yıllardır üzerinde çalıştığı ve bir türlü yakalayamadığı bir katil için emekliliğinin tadını çıkarmaktansa ajanlık yapmayı tercih eden sıradan vatandaş Lundy olarak karşımıza çıkıyor. Lundy’nin Miami’ye gelmesinden de en çok Debra etkilenecek gibi. İzleyeceğiz ve göreceğiz!
Dexter’IN YENİ SEZON KAHRAMANI
30 yıldır gittiği her yerde üç kişiyi öldürüp yakalanmamış seri katil Dexter’ın 4. sezon da yeni kahramanı. Lundy’nin Trinity Killer (Üçlemeci Katil) adını verdiği katil, bu sefer cinayetlerine Miami’de başlıyor. Arthur Mitchell rolüyle, Üçlemeci Katili, İki Oscar adaylığı bulunan usta oyuncu John Lithgow canlandırıyor.
4. SEZON 1. BÖLÜMDE SİZİ NELER BEKLİYOR?
Dexter her zaman kendini zor durumlardan kurtarmayı başarmıştı. Ancak şimdi hiç bilmediği bir bölgenin, banliyö hayatının içinde. Yeni evli bir adam ve üç çocuk babası Dexter, ailesinin ihtiyaçları ve Miami Metro Polis Departmanı’ndaki kan analistliği görevi arasında bir denge kurmaya çalışıyor. Uykusuz geçen geceler ve yorgunluk Dexter’ın iş performansını tehdit etmeye başlar. Seri katilimiz kaldırabileceğinden çok daha fazlasını yüklendiğini düşünür. İki ayrı cinayet dosyasıyla hiç olmadığı kadar yoğun günler geçirdiği iş yerinde, kontrolü elden bırakmamalıdır.  Debra ve diğer dedektifler ise çalıştıkları bir dosya üzerine teoriler üreten Özel Ajan Frank Lundy’nin dönüşüne şaşırır. Lundy, ekibin üzerinde çalıştığı dosyalardan birindeki zanlının, kendisinin yıllarca izini sürdüğü, seri cinayetler işleyen “Üçlemeci Katil” olduğuna inanmaktadır. Bu sırada Dexter’ın karanlık yolcusu yeni bir kurbanın peşine düşmüştür. Ancak kafası zaten çok yoğun olan Dexter bu görevin altından başarıyla kalkabilecek midir?


DEXTER/ KİM KİMDİR?
•    Michael C. Hall .................................. Dexter Morgan
•    Julie Benz...........................................  Rita Bennett
•    Jennifer Carpenter .............................  Debra Morgan
•    Desmond Harrington .........................  Joey Quinn
•    C.S. Lee.............................................  Vince Masuka
•    Lauren Vélez ......................................  Maria LaGuerta
•    David Zayas .......................................  Angel Batista
•    James Remar......................................   Harry Morgan
•    Special Guest Star John Lithgow ..........  Arthur Mitchell (Üçlemeci Katil)
•    (Konuk Oyuncu) Keith Carradine..........  Özel Ajan Frank LundySite linki: http://www.yayinakisi.com/program/29363/dexter.html