Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gurur

Gurur
Sacha, Leon’un Pietro’larda kaldığını öğrenir. Elenora’yla bir zayıflık anında birlikte olduğu için pişmanlık duyan Pietro, bunun bir daha tekrarlanmayacağını söylemek için kadını at çiftliğine çağırır. Ancak o sırada Celeste’nin kendilerini izlediğini fark edemez.

(Gurur)
THE PRIDE(71.BÖLÜM)
tv8 izleyenlerin tiryakisi olacağı bir diziyi ekranlarına getiriyor: Gurur
İtalya’da geçen muhteşem bir aşk hikayesi… Geleneklere hatta ölüme meydan okuyan rüya gibi, tutkulu bir aşk… Sevdiğinden vazgeçmeyen asil ve Gururlu, güzeller güzeli bir kadın…
2003’de on üç bölüm olarak başlayan ancak gördüğü ilgi üzerine yapımına 2008 ve 2009’da da devam edilen dizinin yönetmenliğini Giorgio Serefani ve Vittorio De Sisti’ni üstleniyor. Dizinin başrollerini ise Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari ve Franco Castellano paylaşıyor.
The Pride dizisinin yetmişbirinci bölüm özeti:
Sacha, Leon’un Pietro’larda kaldığını öğrenir. Elenora’yla bir zayıflık anında birlikte olduğu için pişmanlık duyan Pietro, bunun bir daha tekrarlanmayacağını söylemek için kadını at çiftliğine çağırır. Ancak o sırada Celeste’nin kendilerini izlediğini fark edemez. Kızına gerçekleri anlatmak için Dubois’in köşküne gelen Giulia, eski kocasından çok sert bir tepki görür ve şehri terk etmeye karar verir. Bu arada kızının nekadar mutsuz olduğunu gören Dubois, sırf onu mutlu edebilmek için Pietro’ya gidip fabrikadaki hissesini uygun şartlarla kendisine satmak istediğini söyler.


YÖNETMENLER        : Giorgio Serafini, Vittorio De Sisti
OYUNCULAR        : Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari, Franco CastellanoSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/29364/gurur.html