Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The Tudors

The Tudors
Kuzeydeki ayaklanmalar büyüdükçe Thomas Cromwell, Kral’ın üzerindeki etkisinin azalmasından endişelenmeye başlar. İsyancılar Londra’yı tehdit etmektedir.

The Tudors
2. Bölümü Kaçıranlar İçin Tekrar e2’de...

İngiltere tarihinin en entrikalı, tutkulu ve karmaşık dönemlerinden birini, çapkın ve başına buyruk kral VIII. Henry’nin hayatına ışık tutan The Tudors’ın 3. sezon 2. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için e2’de ekrana geliyor.
Heyecanla beklenen The Tudors’ın üçüncü sezonu Henry’nin Jane Seymour ve Cleves’li Anne ile olan evliliklerine odaklanıyor. Aynı zamanda sezon boyunca İngiltere’nin Roma’dan ayrılması ve manastırların kapatılmasına karşı başlatılan ayaklanmalar, Thomas Cromwell’in çöküşü ve Henry’nin ‘tehlikeli’ Katherine Howard ile ilişkisinin başlangıcıda konu ediliyor.

2. Bölümde Neler Oluyor?:
Kuzeydeki ayaklanmalar büyüdükçe Thomas Cromwell, Kral’ın üzerindeki etkisinin azalmasından endişelenmeye başlar. İsyancılar Londra’yı tehdit etmektedir. Lord Thomas Darcy’ın Pontefract Kalesi’ni kaybedeceğinden korktuğu haberi yayılınca, Brandon asilere karşı bir ordu yönetmek için çabalarını arttırır. Ancak adamlarını ve silahları taşıyacak yeterli sayıda atı olmadığını keşfeder. Bu sırada emrindeki doktorları bacağındaki ağrıyı azaltmanın hiçbir yolunu bulamayınca Henry, kendi çaresini kendi aramaya başlar ve Leydi Ursula Misseldon’dan yaralarını ve tabii “iştahını” tedavi etmesini ister.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/29998/the-tudors.html