Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Serdem’in Mutfağından

Serdem’in Mutfağından
Programın bu haftaki konukları çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Çetin Timur, Bitki uzmanı Mustafa Aydıner ve Türk halk müziğinin sevilen seslerinden Ali Özer.

LEZZETLİ TARİFLER EĞLENCELİ DAKİKALAR SERDEM’İN MUTFAĞI’NDA

Uzman konukların ağırlanıp, birbirinden leziz yemek tariflerinin hazırlandığı hafta sonu eğlencesi Serdem’in Mutfağı sevenleriyle birlikte olmaya devam ediyor.  Programın bu haftaki konukları çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Çetin Timur, Bitki uzmanı Mustafa Aydıner ve Türk halk müziğinin sevilen seslerinden Ali Özer.
Serdem’in Mutfağı’nda her hafta güzel yemek yapmanın sırları paylaşılıyor ve ilginç püf noktaları veriliyor. Programda izleyicilerden gelen tariflerle yapılan leziz yemeklerin yanı sıra değerli sanatçılarla hafta sonu ekranına ayrı bir lezzet katılıyor. Programa bugün Prof. Dr. Çetin Timur çocukların sağlığıyla ilgili bilgileri vermek üzere, iyileştirdiği dört çocuk ve ailesiyle birlikte Serdem’in Mutfağı’na konuk oluyor. Bitki Uzmanı Mustafa Aydıner’in de katılacağı programda şifalı bitkiler ve bu bitkilerin hangi hastalıklara iyi geldiği ekran başındakilerle paylaşılacak. Ayrıca Türk halk müziğinin sevilen sesi Ali Özer birbirinden güzel türkülerle programda keyifli dakikalar yaşatacak.
Serdem’in Mutfağı Cumartesi- Pazar günleri ilginç sürprizleri, leziz yemekleri ve sevilen sanatçı konuklarıyla 15.00’te Kanal 7 ekranlarında.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30011/serdemin-mutfagindan.html