Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dexter

Dexter
Rita çocukları haftasonunda şehir dışına görürür, Dexter da ihtiyaç duyduğu sakin ortama ve boş zamana kavuşur. Bu tatil Dexter için yeni bir kurbanın peşine düşmek anlamı taşır. Ailesini öldürmekle suçlanan polis bir kadın, Dexter’ın radarına yakalanır.

ÜÇLEMECİ KATİL TEKRAR İŞ BAŞINDA

Dexter
4. Sezon 4 Bölümü ile e2’de...

Alışık olduğu düzeni bozmak zorunda kalan Dexter kanlı misyonunu devam ettirebilmek için her şeye ve herkese dikkat etmek zorunda. Eşinin tatile gitmesiyle birlikte yeni bir kurbanın peşine düşen Dexter işiyle ilgili  bazı detayları sorgulamaya başlar.

4. Sezon 4. Bölümde Sizi Neler Bekliyor?
Rita çocukları haftasonunda şehir dışına görürür, Dexter da ihtiyaç duyduğu sakin ortama ve boş zamana kavuşur.  Bu tatil Dexter için yeni bir kurbanın peşine düşmek anlamı taşır. Ailesini öldürmekle suçlanan polis bir kadın, Dexter’ın radarına yakalanır. Dexter kadın hakkında bilgi edindikçe, kendini de sorgulamaya başlar. Acaba o bir ailenin baskısına dayanabilecek midir ya da o da kurbanı kadın gibi bu baskıya yenik mi düşecektir?  Bu sırada LaGuerta ve Batista ilişkileri konusunda kariyerlerini değiştirecek bir karar almak üzeredirler. Debra, Üçlemeci Katil’i bulma konusunda yardım etmeye karar verir. Ancak ne Lundy’nin ne de Debra’nın Üçlemeci’nin amacına ulaşmaya ne kadar yakın olduğuna dair fikirleri yoktur.  
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30035/dexter.html