Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu
İskender, Abdülhey’in şok ziyaretinin ardından ne yapacak? Hafızasını kaybeden Abdülhey, kendini hangi büyük oyunun içinde bulacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU
Türkiye’nin en çok konuşulan ve konuşturan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümleri HD kalitesiyle D-smart 112. kanal      STAR HD’den de izlenebiliyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 28 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan 78. bölümünde yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye Star TV ekranlarına kilitlenecek.
Kurtlar Vadisi Pusu 78. Bölüm (15.bölüm):
İskender, Abdülhey’in şok ziyaretinin ardından ne yapacak? Hafızasını kaybeden Abdülhey, kendini hangi büyük oyunun içinde bulacak?
Hikmet’in dükkanını yakan örgütçülerin arkasından hangi sürpriz isim çıkacak? Polat, babasının ve arkadaşının hayatını tehlikeye atan bu pusunun arkasındaki ismi bulabilmek için kimden yardım isteyecek?
İskender’in ölüm tehdidinin ardından Feller’den istediği desteği bulamayan Davut Tataroğlu, ne yapacak?
Polat ve ekibinin arasına dönen Abdülhey, silahını kime doğrultacak?
Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecan dolu yepyeni bölümüyle 28 Ocak akşamında Star TV ekranlarında olacak…


Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm
Yapım:         Pana Film
Yapımcı:   Raci Şaşmaz
Senaryo:                  Raci Şaşmaz , Bahadır Özdener ,Cüneyt Aysan
Yönetmen:         Sadullah Şentürk
Oyuncular  :   Necati Şaşmaz , Hatice Şendil , Gürkan Uygun , Kenan Çoban , Erhan Ufak ,Erdem Ergüney, Emin Olcay ,Serpil Tamur , Musa Uzunlar, Mustafa Üstündağ,Osman Wöber

Ali Sürmeli


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/30120/kurtlar-vadisi-pusu.html