Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Heroes

Heroes
Onlar da herkes gibi normal birer hayat sürüyordu… ta ki bir gün inanılmaz yeteneklere sahip olduklarını keşfedene kadar! .. Bir güneş tutulmasının ardından, yerkürenin farklı yerlerinde farklı hayatlar yaşayan insanlar sıradışı yeteneklerini keşfetmeye başlarlar.

Heroes
(1.SEZON)
29 OCAK CUMA

Milyonlarca izleyiciyi ekran başına çeken Heroes kaçıranlar ve yeniden  izlemek isteyenler için her Cuma ve Cumartesi akşamları  iki bölüm art arda  SHOW TV’de..
Onlar da herkes gibi normal birer hayat sürüyordu… ta ki bir gün inanılmaz yeteneklere sahip olduklarını keşfedene kadar! ..
Bir güneş tutulmasının ardından, yerkürenin farklı yerlerinde farklı hayatlar yaşayan insanlar sıradışı yeteneklerini keşfetmeye başlarlar. Genç bir sanatçı, geleceğin resimlerini yapar. Sıradan bir polis memuru, insanların düşüncelerini okuyabilmektedir. Japonya’da bir ofis çalışanı zamanı durdurmayı başarır. Liseli bir amigo kız, yaralarının neden anında iyileştiğini merak etmektedir. Las Vegas’lı bir striptizcinin küçük bir sırrı vardır: aynadaki ikizi.
Gerçekleri arayan bir bilimadamı, neye ve kime hizmet ettiği bilinmeyen bir “şirket” ve bir seri katil bu insanların peşindedir... 


Yönetici – Yapımcı : TIM KRING
Oyuncular :  Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Milo Ventimiglia, Greg Gunberg, Zachary Quinto
Orjinal Müzik : Lisa Coleman, Wendy MelvoinSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/30145/heroes.html